Xiaomi Türkiye için güncelleme yayınladı!

Xiaomi Türkiye'de üretilen bir model için daha güncelleme yayınlıyor. Birçok hatayı gideren kritik güncellemenin detaylarını sizler için derledik.

Xiaomi Türkiye için güncelleme yayınladı!

MIUI 13 arayüzü ile kötü deneyimler yaşatan Xiaomi, can sıkıcı hataları gideren yeni bir güncelleme yayınlıyor. Ülkemizde oldukça çok satan fiyat-performans modeli gelen güncellemelerle sorunlardan kurtuluyor. Yeni bir kenar çubuğu, duvar kâğıdı ve bazı ekstra özelliklerle gelen MIUI 13, sistem kararlılığını da iyileştiriyor.

MIUI 13 Türkiye'de ki modele geliyor

Bu yeni arayüz güncellemesi tüm bölgeler için yayınlanıyor. Ancak yayınlanan MIUI 13 güncellemesi bazı hataları da beraberinde getiriyor. Bazı kullanıcılar için sıkıntılar çıkaran MIUI 13 ara yüzü birçok hatayı gideren Redmi Note 10S Türkiye için de yayınlandı.

Xiaomi Türkiye'deki modeli için güncelleme yayınladı!

Google Android 11 tabanlı MIUI 12.5 arayüzü ile kutudan çıkan cihazın güncel versiyonu V13.0.2.0 SKLTRXM. Herhangi bir büyük Android ve MIUI güncellemesi almayan Redmi Note 10S, ilk büyük Android ve MIUI güncellemesi böylelikle almış oluyor.

MIUI 13 güncellemesinden sonra bazı Redmi Note 10S kullanıcıları aşırı ısınma, donma ve arayüz geçişlerinde takılma gibi sorunlar yaşadıklarını bildirmişti. Xiaomi bunun farkında olduğu için Türkiye'deki modellerine yeni güncellemeyi sunmuş oldu.

Yayınlanan yeni Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesinin yapı numarası V13.0.2.0.SKLTRXM'dir. Yeni Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesi ilk olarak Mi Pilotlar için yayınlanacak. Dilerseniz, Türkiye için yayınlanan yeni Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğüne bir göz atalım.

Türkiye için yayınlanan yeni Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından sağlanıyor.

 

Sistem

  • Android Güvenlik Yaması Ağustos 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.