Güncel

Yeni Sherlock Holmes filminin vizyon tarihi duyuruldu!

Sherlock Holmes'ın yeni filminin vizyon tarihi açıklandı.

Yeni Sherlock Holmes filminin vizyon tarihi duyuruldu!

Avengers'tan tanıdığımız Robert Downey Jr. ve Jude Law gibi iki efsane karakteri bir araya getiren Sherlock Holmes serisi, karakterin kitaplarındaki ana hikayelerini başarılı bir şekilde beyaz perdeye yansıtmıştı. İki kez vizyonda bizleri selamlayan dedektiflerin işi henüz bitmedi.

Hollywood Reporter'a göre filmin yapım haklarını ellerinde bulunduran Warner Bros, Sherlock Holmes 3'ün 25 Aralık 2020’de vizyona gireceğini açıkladı.

Verilen tarih çok uzak gibi görünse de yönetmen gibi önemli bir etmen henüz netleşmiş değil. Guy Ritchie'nin proje hakkında ne düşündüğü henüz bilinmiyor, dolayısıyla çekimler başlamış değil. Filmin senaryosunu ise daha önceki filmlerde olduğu gibi Rober Downey Jr.’ın eşi Susan Downey, Joel Silver ve Lionel Wigram kaleme alacak. 

Iron Man rolüyle alıştığımız Robert Downey Jr.'ı farklı bir role bürünmüş halde izlemek bizleri ne kadar garip hissettirecek bilemeyiz ancak usta oyuncuların geldiği yeride unutmamak gerekir diye düşünüyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.