İnternet

Bobiler.org ilk paylaşımını NFT ile satışa sundu!

Türkiye'nin popüler mizah platformlarından olan Bobiler.org, popüler kültüre uydu ve ilk paylaşımını NFT ile satışa sundu. İşte o eser!

Bobiler.org ilk paylaşımını NFT ile satışa sundu!

Son günlerde NFT adı verilen sistemi sık sık duymaya başladık. Benzersiz bir dijital öğeyi temsil edebildiği ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyen, blok zinciri adı verilen bir dijital defterdeki bir veriyi temsil eden NFT ile bir çok ürün satışa sunulmuş ve rekor fiyata satılmıştı.

Twitter'ın ilk Tweet'i, Cüneyt Özdemir'in Tweet'i ve birçok ünlü ismin oluşturduğu sanat eserleri NFT ile satışa çıkarılmıştı. Bugün ise Bobiler.org'da paylaşılan ilk görsel NFT ile açık artırmaya sunuldu. 

Şu sıralar 0.05 ETH yani 100 dolar değerinde olan bu açık artırmanın kimde kalacağı ve eserin ne kadara satılacağı henüz bilinmiyor. Eğer NFT ile ilgileniyorsanız buradan siz de Bobiler.org'da yapılan ilk paylaşıma teklif verebilirsiniz.

bobiler

NFT'nin daha uzun süreler gündemde olacağı aşikar. Bakalım bu süreçte başka hangi eserler rekor fiyatlardan satışa sunulacak? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.