İnternet

Eski Tweetlerinizi indirin

Artık Twitter'daki eski Twitlerinize ulaşabileceksiniz.

Eski Tweetlerinizi indirin

Twitter bu yıl büyük bir atakla hızlı bir yükselişe geçti. Eskiden sadece e-mail ya da facebook adresi veren kurumların artık twitter adresi de vermeye başladığı dikkatlerinizden kaçmamıştır. Twitter'daki Top Tweet (TT) uygulaması firmaların reklam verecekleri bölge olarak kullanıldı.

Ancak buna rağmen bana göre Twitter'da hala büyük eksikler var. 2012 yılının sonlarına geldiğimiz bu günlerde firmalarda bazı çalışmalar görüyoruz. Özellikle bu durum sosyal medya için geçerli. Twitter'ın da bu eksikleri zamanla kapatağını düşünüyoruz.

1355747460_benkesslertwitterarchivelargevergemediumlandscape.jpg

Şimdi asıl konumuza dönecek olursak, Twitter'da yeni bir yenilik var. Twitter artık eski Twitlerinize ulaşma imkanı sunuyor. İlk günkü Twit'inizden başlayarak tüm twitlerinizi e-mailinze gelen bir linkle indirebiliyorsunuz.

Kullanıcılar ayrıca bu linkleri birbirlerine gönderebiliyor. Twit'ler tarihlere göre organize edilmiş durumda getiriliyor. Linkleri sosyal ortamda paylaşmanız da mümkün, tabi böyle bir şey isterseniz. Henüz hayata geçirilmemiş olsa da elimizde bazı ekran görüntüleri mevut. Ayrıca yeniliğin çok yakında verileceği belirtiliyor.

1355747778_basliksiz-1.jpg Teknolojioku'yu Twitter'dan takip edin..

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.