İnternet

Netflix'den Lost in Space fragmanı geldi!

Netflix'in 13 Nisan'da başlayacak olan yeni dizisi Lost in Space'den yeni bir fragman yayınlandı. 

Netflix'in Lost in Space dizisinden yeni fragman geldi!

Netflix'in 13 Nisan'da başlayacak olan yeni dizisi Lost in Space'den yeni bir fragman daha yayınlandı.  60'lı yılların klasiklerinden olan Lost in Space filminin farklı bir dokunuşla yeniden uyarlaması olan dizi bu ay Netflix üzerinde yayınlanacak.

Dizi günümüzden 30 yıl sonrasında, gelecekte geçiyor. Uzayın derinliklerinde,  tehlikeli bir bölgede hayatta kalmaya çalışan Robinson ailesinin öyküsüne odaklanacak olan dizi, şimdiden merakla beklenenler listesinde yer alıyor.

Yayınlanmasına günler kala paylaşılan yeni fragman da Dr Smith karakterine odaklanıyor.  Karakter orijinal seride Jonathan Harris tarafından canlandırılmıştı, 1998 yılında yapılmış olan filmde ise bu rolü Gary Oldman'a vermişlerdi. Netflix'in dizisinde ise karşımıza Dr Smith olarak Parker Posey çıkacak. 

Lost in Space'in önceki versiyonları daha çok komedi ağırlıklı iken konu aynı olsa da Netflix'in versiyonu biraz daha karanlık tonlarda olacak ve dramaya ağırlık verecek gibi duruyor. Daha önce de haberimizde belirttiğimiz gibi oyuncu kadrosunda Molly Parker (House of Cards), Toby Stephens (Black Sails, Die Another Day) ve Maxwell Jenkins (Sense 8) gibi ünlü isimleri barındırmakta dizi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.