İnternet

TürkNet çöktü! Türkiye'nin dört bir yanında internet sorunu yaşanıyor!

TürkNet kullanıcıları şu sıralar internet sorunu yaşıyor. Henüz nedeni açıklanmayan bir sorundan dolayı Türkiye'nin dört bir yanında internet sorunu yaşanıyor!


İnternet dünyasında zaman zaman çökmelere şahitlik edebiliyoruz. İnternet devi Google, Facebook, Instagram, Twitter ve WhatsApp gibi platformlar bile nadir de olsa çökebiliyor. Şimdi de buna benzer bir sorun TürkNet'te yaşanıyor.

Downdetector'deki verilerle göre; TürkNet kullanıcıları şu sıralar internette erişim sorunu yaşıyor. Türkiye'nin dört bir yanından Twitter üzerinden gelen raporlara göre; TürkNet kullanıcıları internete giremiyor. Henüz kaynağı belli olmayan bir nedenden olayı router'da internet simgesinin ışığı kırmızı yanıyor.

Hatta aktarılan bilgilere göre TürkNet'in Online İşlemler sayfasında hesaplara giriş yapılamıyor. Bu sorun için ilerleyen saatlerde açıklama gelecektir. Açıklama geldiğinde ve sorunun neden kaynaklandığı belirtildiğinde sizlere aktaracağız.

Peki, sizde durum nedir? Hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz? Şu sıralar internetinizde sorun var mı? Gelin yorumlarda tartışalım.

Sorun çözüldü. 

Yorumlar
Ali Gezer
Külliyen yalan haber. Bahsedilen firma turk.Net'i takip bile etmiyor. Haberiniz doğru isde neden link vermediniz.
Cevapla
CamilOkko
Bulunduğum bölgede uydunet alt yapısı mevcut. Bir bakım varsa önceden bildiriyorlar mesela çarşambayı perşembeye bağlayacak gece bakım varmış. Kesinti olabilir diyor. Geçen bakımda kesinti olmamıştı. Onun dışında şimdiye kadar 1 kere gitti. Yıllardır da kullanıyorum 76 TL gece 12:00 ertesi gün akşam 19:00 a kadar 100 mbps hız alıyorum. 19:00 24:00 arasında 25 mbps. Sürekli evde olduğum için bu hız bana çok iyi yetiyor gün içinde. Teşekkürler KabloTV teşekkürler kablonet.
Cevapla
Faruk
Türknet kullanıcısıyım. Türktelekomdan geçiş sağladım. Geçtiğim günden beri çok nadir sorun yaşadım. Sorunlarımı online olarak siteden ilettiğimde ise 15-20 dk da çözüm bulup yardımcı oldular. Türktelekomun oyalama/bezdirme politikasından kurtulduğum için çok mutluyum.
Cevapla
M. A.
Bu sitenin Türk Telekomu çok gereksiz övdüğünü düşünen tek ben miyim?
Cevapla
M. A.
Turknet kullanıyorum ve çok memnunum. Bağlantım kesülmişti akşam 17.30 da arıza bildirdim. Sabah 9.30 da evime gelen görevli sorunumu çözdü. Hizmetleri ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.