Kripto Para

ABD’li ünlü isim: Bu 2 memecoini satın alabilirim!

ABD’li politikacı David Gokhstein 2 memecoin hakkında birtakım önemli açıklamalarda bulundu.

ABD’li ünlü isim: Bu 2 memecoini satın alabilirim!

ABD’li politikacı David Gokhstein, 2 meme coin arasındaki savaşta taraf seçmenin gereksiz olduğunu söyledi. Kripto fenomeni, ikisini de satın almayı daha mantıklı buluyor.

Eski ABD’li politikacı, meme coin piyasasında her iki yönde de oynuyor
David Gokhstein, dün yeni bir tweet’te hem Shiba Inu hem de Dogecoin’e sahip olmanın mantıklı olduğunu söyledi:

Kripto fenomeni, “Bana yapamayacağımı söylemek, iPhone ve Samsung’a sahip olamayacağımı söylemek gibi bir şey” diye yazdı.

Gokhstein, takipçilerine, özellikle Haziran ayında hangi meme coin’i tutmayı tercih ettiklerini sordu. En son tweetiyle, bu yıl dördüncü kez bu soruya cevap veriyor. ABD’li politikacı, ilk olarak Nisan ayında her iki meme coin’i de tutmanın daha mantıklı olduğunu söylemişti. Her ikisi de son derece kârlı olma potansiyeline sahipken birini diğeri lehine gözden kaçırmanın bir anlamı olmadığını açıkladı. Bu duruşu Mayıs ayında sırasıyla 8 ve 25 Mayıs’ta iki kez tekrarladı.

Shiba Inu ve Dogecoin’in büyük bir topluluğa sahip projeler olduğunu belirtmekte fayda var. Özellikle, Shiba, Dogecoin’in bir yan ürünü olarak piyasa çıktı. Sonuç olarak, her iki topluluk da kendilerini meme coin üstünlüğü için bir savaşta kilitli buldu. Gokhstein ise bu zihniyetin gereksiz olduğunu ileri sürüyor. Bunun yerine, girişimci her ikisinde de yükselişini sürdürüyor. Kripto alanına daha fazla insanı getirme yeteneklerini övüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.