ETH madenciliği bitti! Teçhizat fiyatları düştü

Madencilik şirketi Bitmain, şirketin Antminer S19 Pro madencilik kulelerinde indirim yapacağını duyurdu.

ETH madenciliği bitti! Teçhizat fiyatları düştü

Bitcoin madencilik şirketi Bitmain, şirketin Antminer S19 Pro madencilik kulelerinde indirim yapacağını açıkladı. Bitmain konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, en son madencilik teçhizatı modellerinden biri olan S19 Pro’nun fiyatını, madencilik teçhizatı veri web sitesi Hashrate Index’te gösterilen fiyat endeksinden yüzde 41 daha düşük olan terahash başına (TH) 19 dolara indirdiğini duyurdu.

Kripto para piyasasındaki son düşüş ile beraber Bitmain Technologies, Antminer S19 Pro madencilik teçhizatlarını indirimli olarak satmaya karar verdi. Bu piyasa koşullarının ortasında Bitmain, şirketin Antminer S19 Pro madencilik kulelerini yüzde 41 daha düşük olan terahash başına (TH) 19 dolara indirdiğini duyurdu.

Terahash’i detaylandırmak gerekirse; Bitcoin ağındaki bir metrik hesaplama gücü birimi olarak karşımıza çıkıyor. Kripto para madencileri, farklı modeller arasında karşılaştırılabilirlik sağlamak için Terahash cinsinden fiyatlandırılır.

Bitmain konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Bitmain, Antiminer S19 Pro’ya sadece özel indirim sunuyor. Toplu siparişler için lütfen doğrudan Bitmain satış temsilcisiyle iletişime geçin. S19 Pro’yu daha önce satın almış olan müşteriler, kuponlar için uygun olacak.