Kripto Para

Heyecanlandıran açıklama: Yeni boğa sezonu başlıyor! Peki ne zaman?

Geçtiğimiz aylarda Bitcoin'in halving sonrası 149 bin dolara çıkacağı öngörüsünde bulunan Pantera Capital CEO'su Dan Morehead, kripto paraların yeni bir boğa sezonu başlangıcında olduğunu belirtti. İşte detaylar...

Heyecanlandıran açıklama: Yeni boğa sezonu başlıyor! Peki ne zaman?

4.1 milyar dolarlık kripto hedge fonu Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, şirketin müşterilerine gönderdiği son “Blok zinciri mektubu”nda, kripto para ekosisteminin yeni bir boğa sezonuna girdiğini belirtti.

Boğa sezonuna girdik

2013’te kurulan Pantera Capital’ın 10 senede birçok yükseliş ve düşüşler gördüğünü belirten Morehead, Fed müdahaleleri ve uygulamalarının ise bu anlamda artık çok da önemli olmadığını söyledi:

“Pantera 10 senedir Bitcoin döngülerinin içinde yer alan bir şirket. Blok zinciri varlıkları bu anlamda çok fazla düşüş yaşadılar ve artık fed’in faiz müdahalelerinden bağımsız olarak yeni boğa döngüsünün içine girdiğimizi düşünüyorum. 6 ayı sezonunun ardından bu 7. boğa sezonu olacak. 2023 yılı merkezi finans tarafında güvenin yeniden inşa edildiği bir yıl olacaktır. Bu da fiyat yükselişlerini geri getirecektir. Medya başlıkları, Web3 ile kriptonun başarısız olduğunu belirtmek istiyor. Bunu seviyorlar. Ama aslında olan, kötü aktörlerin piyasadan silinmeleriydi”

Mektupta ayrıca merkezi finansa daha çok odaklanıldığı ancak merkeziyetsiz finans tarafının da asla gözardı edilmemesi gerektiği belirtildi ve “Merkezi şirketler de artık DeFi özelliklerinden yararlanıyorlar. Merkezi finans tarafı daha fazla müşteri çekmek için merkeziyetsiz finans ile daha çok çalışmaya başlayacaktır” denildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.