Kripto Para

Kripto parada düşüş! Hafta yatırımcılar için kötü başladı

Kripto para haftaya kötü başladı. Yatırımcılar için üzücü bazı gelişmeler yaşandı. İşte detaylar.

Kripto parada düşüş! Hafta yatırımcılar için kötü başladı

Kripto para bir süredir yaşadığı yükselmede bir düşüş gördü. Son zamanlarda ABD Doları'ndaki artış kripto para piyasasına olumsuz yansıdı. Kripto parada yaşanan düşüş yatırımcıları üzecek türden.

Bitcoin yeni haftaya düşüşle başladı. Kripto para birimi son 24 saatte 4.5 düşüş yaşayıp 45.780 dolara kadar gerilemiş oldu. Sadece Bitcoin ile de kalmadı. Diğer popüler kripto para birimlerinde de düşüş söz konusu. Ethereum 6.2 geriledi ve 3.206 dolara düştü.

Kripto para birimleri son 24 saatte düşüş yaşadı

Kripto parada düşüş! Hafta yatırımcılar için kötü başladı - Resim : 1

Kripto para birimleri yeni haftaya iyi başlamadı diyebiliriz. Bitcoin ve Ethereum'da yaşanan düşüşler yatırımcıların başını ağrıttı. Sebebi ise ABD Doları'ndaki artış. Bitcoin ve Ethereum'un yanı sıra Cardano (ADA) kripto para birimi de yüzde 7.5'lik düşüşle 2.18 dolara geriledi. Haftasonu piyasalar daha sakindi diyebiliriz. Ancak yeni haftanın başlamasıyla hareketlilik de başladı. Ne yazık ki bu hareketlilik yatırımcılar için iyi yönde olmadı.

Gün boyunca bu düşüşün ne kadar kalıcı olduğu yatırımcılar tarafından takip edilecek. Malum kripto para piyasasında her an her şey olabiliyor. Sabit bir gidişi olmayan piyasa her an daha fazla düşebilir. Son 24 saatte piyasa değeri bakımından en büyük 100 kripto paranın 91'inde kayıp yaşandı. Rakam oldukça büyük olduğundan yatırımcıların tepkilerini göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.