Kripto Para

Piyasa çılgına döndü! 24 saatte yüzde 530 arttı

Çin merkezli uluslararası dev teknoloji şirketi Huawei'in, DeFİ projesi Defactor için bir tanıtım videosu yayınlaması, proje token'ında müthiş bir yükseliş yaşanmasını sağladı.

Piyasa çılgına döndü! 24 saatte yüzde 530 arttı

Son yıllarda ABD’den dışlanmış olsa da, dünya çapındaki konumunu koruyan Huawei şirketinin paylaştığı merkeziyetsiz finans videosu projenin fiyatına da olumlu etki yaptı. Şirketin, DeFi projesi Defactor için bir tanıtım videosu yapması ve yayımlaması, proje token’ı olan FACTR’da 24 saatte %530’luk bir yükseliş getirdi.

25 bin dolar kâr

Şu anda sadece Uniswap’ta alınıp satılabilen ve hiçbir merkezi borsada olmayan FACTR, yaklaşık 0.21 dolardan işlem görüyor. Son bir aydaki yükseliş oranı ise %3000’in üzerinde… Sadece 13 gün önce oluşturulan ve açılır açılmaz 200 bin adet FACTR token’ı alan bir hesap ise bugünkü yükselişin ardından neredeyse tüm token’ları sattı ve kısa süre içerisinde 25 bin dolarlık kâr elde etti.

Huawei’in Twitter hesabından projeyle ilgili paylaşılan mesajda Defactor’un geleneksel finans ile yeni DeFi dünyasını birbirine bağladığı ve Huawei’in de bu projeyle ilgili İrlanda’da bir programı olduğu belirtiliyor.

Yorumlar
Murat Arslan
Yikmislar yine garibana yuku
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.