Shiba Inu (SHIB) sizi milyoner yapabilir mi?

Shiba Inu (SHIB) sizi milyoner yapabilir mi? Gelin uzmanların analizlerine yazımızın devamından göz atalım.

Shiba Inu (SHIB) sizi milyoner yapabilir mi?

Kripto para piyasası zorlu bir dönemden geçse de, Bitcoin (BTC) ve Dogecoin ( DOGE ) dahil olmak üzere bir dizi kripto para taciri ve yatırımcısı bunları alıp doğru zamanda kâr amacıyla satarak bir servet kazandı ve bazıları merak ediyor: Shiba Inu ( SHIB ) da milyonerler üretebilir mi?

Shiba Inu (SHIB) sizi milyoner yapabilir mi?

Tesadüf eseri, Shiba Inu bu umutları ilk olarak Ekim 2021'in sonlarında %1.069'un üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 0,00007924 $'a yükseldiğinde ve o zamandan bu yana yalnızca %86,75 düşerek, fiyatın el değiştirdiği sırada teşvik etti. 5 Mart'ta alınan verilere göre 0,00001118 ABD Doları.

Yaklaşan gelişmeler

Birim başına düşük fiyatına rağmen Shiba Inu, 1,3 milyon benzersiz adresi aştı ve bu, kullanıcıların zincire özgü, değiştirilemez belirteçler geliştirmelerine izin verme sözü veren Layer-2 ağı Shibarium'un piyasaya sürülmesi yaklaşırken köpek meme belirtecine olan ilginin arttığını gösteriyor. ( NFT'ler ) ve varlığın metaverse ve merkezi olmayan oyun uygulamalarında (dApp'ler) varlığını artırmanın yanı sıra.

Ekosistem için potansiyel olarak etkili başka bir etkinlikte, SHIB ekibi, 2023 SXSW festivalinde Shiba Inu temalı metaverse deneyiminin SHIB: The Metaverse adlı özel bir ön izlemesinin yanı sıra WAGMI Temple adlı 11 merkezinin ilkini duyurdu. 10-19 Mart tarihleri ​​arasında Austin, Teksas'ta gerçekleştirilecek.

Fiyat artışı yaklaşıyor mu?

Bu bağlamda, CoinCodex'in yapay zeka kullanan makine kendi kendine öğrenme algoritması tarafından daha önce tahmin edildiği gibi, bu olayların SHIB'e bir destek sağlayacağını ve 2023'ün sonuna kadar 0,00000361 $ fiyatına ulaşma şansı vereceğini varsaymak güvenlidir ( AI ) teknoloji.

CoinCodex kadar iyimser olmasa da , makinenin kendi kendine öğrenme teknolojisine dayanan başka bir finans tahmin platformu olan CoinPriceForecast tarafından Shiba Inu'nun fiyatını 2023'ün sonuna kadar 0,00001474 $ ve ayrıca 0,00003547 $ olarak belirlemek için iyimser tahminler yapıldı. 28 Temmuz 2024'e kadar.

Art arda sorulduğunda, OpenAI'nin metin tabanlı yapay zeka platformu ChatGPT, Shiba Inu'nun 2030 tahminleri konusunda muğlaktı ancak ağ yükseltmelerini, akıllı sözleşmelerin ve kripto cüzdanlarının sayısını, düzenleyici politikaları, küresel ekonomiyi ve diğerlerinin rekabetini vurguladı.

Çözüm

Mevcut durumda, Shiba Inu'nun fiyatı, yılbaşından bugüne (YTD) artmasına rağmen, önceki haftaya göre %13,79 ve son 30 gün boyunca %4,01'e ek olarak, günlük %4,64'lük bir düşüşü temsil ediyor. %39,70 olarak kaldı.

Shiba Inu (SHIB) sizi milyoner yapabilir mi? - Resim : 1

Shiba Inu yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Shiba Inu için rakamlar çok küçük görünse de, nihayetinde piyasa koşullarını, birinin ona ne kadar para yatırmaya istekli olduğunu ve satış anında tokenin değerinin ne kadar olduğunu dikkatlice gözlemlemekle sonuçlanır.

Tarihsel hareketleri ve ağ gelişmeleri göz önüne alındığında, Shiba Inu gerçekten de fiyatını artırma ve hatta dikkatli bir yatırımcıyı milyoner yapma potansiyeline sahiptir, ancak birim başına değer olarak Bitcoin ve Ethereum ( ETH ) benzerlerine ulaşmasından önce çok uzun bir yol olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.