Kripto Para

Şu Anda Satın Alınması Gereken 1 Doların Altındaki En Büyük Kriptolar!

Kripto paralara yapılan yatırımlar son dönemlerde fazlasıyla arttı. Biz de sizler için satın alınması gereken 1 doların altındaki tokenları listeledik.

Şu Anda Satın Alınması Gereken 1 Doların Altındaki En Büyük Kriptolar!

Uzun vadeli kripto para yatırımcıları, düşük sermayeli ve yüksek değerli tokenları satın alarak portföylerini çeşitlendirmenin öneminin farkında. ICO aşamasında bir kuruşluk kripto para birimine yatırım yapmak, çok çeşitli varlıklara sahip çok yönlü bir portföy oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bunlardan herhangi birinin kripto para birimi portföyünüze eklemeye değer olup olmadığını görmek için 1 doların altında işlem gören iyi bilinen iki kripto para birimini bu yazıda inceleyeceğiz.

XRP

XRP, Ripple Labs ve Ripple Net'in yönetim belirteci olarak karşımıza çıkıyor. Belirteç, sınır ötesi ödemeleri mümkün olduğunca verimli bir şekilde kolaylaştırmak için kullanılan bir sistem. Aralık 2020'den bu yana, Ripple Labs, şirketin XRP tokenlerini 2013'te menkul kıymetler olarak sattığı iddiaları üzerine SEC ile yasal bir savaşa girdi.

Ripple'ın SEC'e karşı açtığı dava başarılı olursa, gün geçtikçe daha olası görünen XRP'nin değeri artacaktır. Coinbase gibi büyük kripto borsaları, daha fazla insanın ticaret yapmasını sağlayacak XRP belirtecini yeniden listeleyebilir ve bu nedenle fiyat fırlayabilir. Ripple ve XRP, piyasa değeri açısından hala ilk 10 kripto para biriminde listeleniyor ve bize sorunlara rağmen tokenin hala yolu olduğunu gösteriyor. SEC ile olan dava sona erdiğinde, XRP fiyatı, şu anki değeri olan 0,76 dolardan 10 kat daha fazla olan çift haneli rakamlara kolayca ulaşabilir.

Cardano

Geçen ay boyunca, Cardano'nun (ADA) fiyatı istikrarlı bir şekilde 0,79 dolardan 0,96 dolara yükseldi. Cardano ekosistemine akıllı sözleşmeler eklendi ve bu da ADA tokenini önümüzdeki aylarda uygulanabilir bir yatırım haline getirebilir. NFT'ler, bu yeni pazardan bir miktar kabul görmüş olan blok zinciri ağı tarafından da desteklenmekte.

Cardano, büyük bir bilim topluluğu tarafından destekleniyor ve tüm yükseltmeler uygulanmadan önce detaylıca gözden geçiriliyor. Kısa bir süre sonra, ADA ekosistemi içindeki işlemleri halletmek için kullanılabilecek bir sabit para olan Djed, Cardano ekosistemine entegre edilecek.

Cardano'nun akıllı sözleşme dünyasında Ethereum ile rekabet etmesi bekleniyor. ADA'nın fiyatı, XRP'ninkine benzer bir büyüme yaşayacaktır. ADA, mevcut yatırımınızın 11 katı olan Ethereum ile aynı piyasa değerine sahip olsaydı 11,55 dolar değerinde olurdu.

Parody Coin

Parody Coin Ön Satışı (PARO) şu anda devam ediyor ve kısa bir kayıt formu doldurularak çok rahatça satın alınabilir. PARO belirteci, tüm Parody ekosistemine güç sağlıyor ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesine sahip:

1. Parody Takas: Kullanıcılar sadece PARO tokeni için para alışverişi yapabilir.
2. Parody Köprüsü: Kullanıcılar varlıkları farklı blok zincirleri arasında taşıyabilir.
3. Parody NFT Pazarı: Kullanıcılar parody NFT'leri satın alıp oluşturabilir ve ardından bunları kâr amacıyla satabilir.

PARO'nun uzun vadeli sahipleri veya HODLer'ları, projeye verdikleri güvenilir destek için ödüllendirilecek. Her hafta, ağın likiditesini sürekli olarak destekleyenlere teşekkür olarak PARO tokenları cüzdanlarına düşecek. Bu işlem, blok zincirindeki her işleme dahil edilen küçük bir vergi ücreti ile mümkün olacak. Her işlemin %2'si, bu heyecan verici yeni tokeni satın almanız ve elinizde tutmanız için size ek bir teşvik vererek tüm Parody Coin sahiplerine eşit olarak yeniden dağıtılacak.

Daha fazlası için:

https://presale.parodycoin.io/register

https://parodycoin.io/

https://t.me/PARODYCOIN_OFFICIAL

https://twitter.com/ParodyCoin

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.