Kripto Para

Terra Blockchain ağı durduruldu!

Kripto para camiasında yaşanan gelişmeler son hız devam ediyor. Bitcoin'in hızla düşmesinin ardından şimdi bazı detaylar gelmeye devam ediyor.

Terra Blockchain ağı durduruldu!

Kripto para camiasında yaşanan olaylar hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde adeta deprem etkisi yaşayan kripto para camiasında olaylar devam ediyor. Son gelen bilgilere göre Terra Blockchain ağı güvenlik sebebiyle durduruldu. Terra blockchain ağının durdurulmasıyla birlikte geliştiriciler ve yatırımcılar ağ üzerinde işlem yapamaz hale geldi.

Terra Blockchain ağı durduruldu!

Terra blockchain ağının durdurulmasının nedeni ise yönetim saldırılarını önlemek olarak açıklandı. Terra blockchain ağının durdurulmasının sebebi olarak da şiddetli LUNA enflasyonu sonrasında yönetim saldırılarını önlemek olarak açıklandı. Arz talep dengesinin bozulduğu Terra blockchain ağının stablecoin’i olan UST şu anda 0.40 dolardan işlem görüyor. Terra USD (UST) cephesinde yaşanan bu düşüşlerin Terra’nın çöküşüne neden olabileceği gün içinde bildiriliyordu. 

Kripto para camiasında yaşanan olayların ardı arkası kesilmiyor. Amerika Merkez Bankası FED'in faiz artırımı ile kripto para camiasında düşüş de başladı. Durumun nereye varacağı ise belirsiz. Yatırımcılar şu anda kara kara ne yapacaklarını düşünüyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.