Kripto Para

Thodex reklamlarında oynayan ünlüler şimdi yandı!

Thodex reklamlarında oynayan pek çok ünlü isim için suç duyurusunda bulunuldu. İşte konuya ilişkin tüm detaylar.

Thodex reklamlarında oynayan ünlüler şimdi yandı!

Faruk Fatih Özer’in kurucusu olduğu Thodex geçtiğimiz aylarda yaptığı vurgunla gündeme gelmişti. Thodex vurgunu binlerce insanı mağdur etti. Mağdurların avukatı Sinan Keskin Thodex kripto para reklamlarında oynayan ünlüler için suç duyurusunda bulundu. Thodex reklamında oynayan ünlülerin mal varlıklarının incelenmesi istendi.

Thodex vurgunundan etkilenen mağdurların avukatı Sinan Keskin, "Fatih Faruk Özer’in irtibatlı olduğu, organizasyonda yer alan manken, oyuncu ve kamuoyuna mal olmuş çeşitli kişiler hakkında bu irtibatın ortaya çıkartılması için savcılığa suç duyurusunda bulunduk" diyerek mağdurların hakkını aramaya devam ettiklerini belirtti.

Thodex reklamlarında oynayan ünlüler şimdi yandı!

Faruk Fatih Özer Thodex üzerinden yaptığı 108 milyon dolarlık vurgun ile yarattığı mağduriyet sonrası kayıplara karışmıştı.

Thodex reklamlarında oynayan ünlüler ve bu borsaya paranızı yatırın diyen ekonomistin banka hesaplarının incelenmesi istendi.

Reklamlarda oynayan şahısların Thodex reklamından sonra elde ettikleri mal varlıklarının da tespiti talep edildi. 

Ekonomist Erkan Öz ve aralarında Özge Ulusoy, Ebru Şallı, Burcu Esmersoy gibi isimlerin de bulunduğu 20 ünlü isimle Faruk Fatih Özer'in arasındaki görüşme kayıtlarının incelenmesi istendi.

Peki kim bu 20 ünlü?

Deren Talu
Pınar Deniz
Edis
Mine Tugay
Zeynep Demirel
Özge Ulusoy
Simge Sağın
Burcu Esmersoy
Eda Ece
Barış Kılıç
Ebru Şallı
Bahar Şahin
Kedi Mari
Çağla Irmak
Pelin Karahan
Cansel Elçin
Burak Sevinç
Necip Memili
Gökçe Akyıldız
Melisa Döngel

Yorumlar
Koray
güzellik başa bela kızlar 🙃
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.