Mobil

Avengers'a özel OnePlus 6 geliyor!

OnePlus 6'nın Avengers Infinity War'a özel sürümü için ilk tanıtım videosu geldi. Ön siparişler 8 Mayıs'ta başlayacak.

Avengers'a özel OnePlus 6 geliyor!

OnePlus, geçtiğimiz hafta Avengers: Infinity War filmine özel OnePlus 6 sürümü çıkaracağını duyurmuştu. Şirket, şimdi de bu sürüme özel bir tanıtım videosu yayınladı. Akıllı telefon için hazırlanan video, bizlere yakında çıkacak cihaz için yeni bilgiler veriyor.

Telefonun özel sürümü için yayınlanan videoda öncelikle oval kenarlara sahip bir tasarım bizleri karşılıyor. 19:9 en-boy oranına sahip telefonun ön tarafında beklendiği gibi bir çentik yer alıyor. 8 Mayıs’ta ön siparişe açılacak olan OnePlus 6 Marvel Avengers Limited Edition, 17 Mayıs’ta telefonun standart sürümüyle birlikte piyasaya sürülecek. Cihazın özel Avengers sürümü, ünlü online alışveriş platformu Amazon’a özel olarak çıkacak.

Yeni cihaz, 27 Nisan'da vizyona girecek olan Avengers: Infinity War filmi için ne gibi özellikler barındıracak, şimdilik net bir detay gün yüzüne çıkmış değil. Daha fazla detay 8 Mayıs'da mutlaka ortaya çıkacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.