Mobil

Crytek mobil için ilk oyununu duyurdu: The Collectables (Aksiyon Dolu)

PC dünyasından sonra mobil dünyaya ilk oyunuyla giriş yaptı!


Crytek PC dünyasında Far Cry ve Crysis oyunlarıyla güzel bir nam kazanan, başında türk bir ismin yer aldığı şirketi The Collectables adında yepyeni bir mobil oyun dünyaya getirdi. Bu oyun ile birlikte mobil dünyaya hızlı bir giriş yapması beklenen Crytek yeni oyununu geçtiğimiz saatler resmi olarak duyurdu.

'Crytek, Japon firma DeNA ile ortaklaşa olarak geliştirdiği mobil oyunu The Collectables bu zamana kadar gelmiş oyunlar arasında değişik bir tarza sahip.  Aksiyon dozu yüksek, CryEngine destekli grafikleri üst kalite olacak gibi gözüken oyun 2014'te iOS ve Android için piyasaya sürülecek.

1386853715_the-collectables-rope-bridge.jpg
Ücretsiz olarak piyasaya sürülecek oyuna önceden kayıt yaptırmak ve piyasaya sürüldüğünde haberdar olup, sınırlı sayıda dağıtılacak olan hediyelere sahip olmak isteyen kullanıcılar buraya tıklayabilir. 
Oyunla ilgili gelen ilk videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Kurgusunun ve hikayesinin Cehennem Melekleri'ni hatırlattığını da söylemeliyim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.