Mobil

Fitbit Versa Türkiye’de satışa sunuluyor

Giyilebilir teknolojiler alanında çalışmaları bulunan Fitbit, en yeni akıllı saati Versa'yı Türkiye pazarına sundu.


Fitbit Versa, 15 Mayıs’tan itibaren ülkedeki en büyük perakende mağazaları arasında yer alan D&R, Beymen, Vakkorama, Hepsiburada.com ve Mobicom.com.tr’den 1199 TL’den satın alınabilecek. Fitbit’in en hafif metal akıllı saati Versa; modern tasarımı, gelişmiş sağlık ve fitness özellikleri, 4 gün pil ömrü, akıllı özellikler ve farklı platformlara uyumluluk gibi özelliklere sahip. Fitbit, Mayıs ayından itibaren kadın sağlığı takip özelliğini de tüm platformlarında kullanıma sunacak. Kadın sağlığı takip özelliği, kadınların adet döngüleri ile genel sağlık durumları arasındaki bağlantıyı daha iyi anlamalarına yardımcı olacak.

Mayıs ayından itibaren kullanılabilecek Fitbit özellikleri ise şöyle:

Hızlı yanıtlar: Android mobil cihaz kullanıcıları, Fitbit Versa ve Fitbit Ionic ™ akıllı saatlerini kullanarak mesajlara hareket halindeyken yanıt verebiliyor. Kısa mesajlar, Whatsapp veya Facebook Messenger gibi mesajlaşma uygulamaları için en fazla 60 karakterden oluşan, beş adet hazır hızlı yanıt oluşturup gönderebiliyor.
Kadın sağlığı takibi: Fitbit® app’e kayıtlı olan bütün yetişkin kadınlar, adet döngüsü ve semptom takibi özelliğini kullanabiliyor i. Tüm sağlık ve fitness verileri de tek noktadan sunularak, adet döngüsünü yönetmeyi kolaylaştırıyor. Versa ve Ionic kullanıcıları da cihazları üzerinden kadın sağlığı takip bilgilerini görüntüleyebiliyor.

Versa, Android kullanıcıları için yeni hızlı mesaj cevaplama seçeneklerine ek olarak, başka akıllı özellikler de içeriyor: uygulamalar, takvim, arama ve kısa mesajlar için akıllı telefon bildirimleri; Fitbit’in 700’den fazla popüler markayı, geliştiriciyi, Fitbit Labs uygulamalarını[vi] ve özelleştirilebilir saat ekranlarını içeren Uygulama Galerisi’ne erişim; Deezer’a[vii] erişim sayesinde cihaz üzerinde müzik ve kişisel müzik çalma listeleri oluşturma imkanı. Bütün bu özelliklerin yanı sıra 4 günü aşan pil ömrüiii de sunuluyor. Versa, bütün Fitbit cihazları gibi, Android, iOS ve Windows işletim sistemlerini kullanan akıllı cihazlarla uyumlu çalışıyor.

Yorumlar
Halill
Türkçe dil desteği olucakmı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.