Mobil

Galaxy S III için yeni bir güncelleme yayınlandı!

Samsung'un Galaxy S III için kararlılık güncellemesi yayınlandı.

Galaxy S III için yeni bir güncelleme yayınlandı!

Samsung’un satış rekorları kıran akıllı telefonu Galaxy S III için yeni bir güncelleme yayınlandı. Ülkemiz kullanıcılarına Kies ve OTA üzerinden ulaşan güncelleme 59MB boyutunda.

Hatırlanacağı üzere kısa süre önce Android 4.1.2 güncellemesi de ülkemiz için yayınlanmıştı. Bu güncelleme ile kamera yetenekleri geliştirilirken, Multi Window, Page Buddy, Paper Artist, kolay mod kullanımı ve kilit ekranda Facebook iletilerinin görünmesi gibi birçok yenilik getirilmişti.
1359734636_galaxy-update-jellybean.jpg

Hemen ardından yayınlanan yeni güncellemede ise daha çok ortaya çıkan sorunların giderildiği tahmin ediliyor. Batarya noktasında sağlanan gelişmeler, yatay klavyede yer alan hataların girilmesi, daha akıcı bir arabirim ve bir dizi güvenlik sorunların çözüldüğü tahmin edilen güncelleme halihazırda ülkemizde kullanılabilir durumda.

Yorumlar
yunus
bu guncellwmenin yarari nelerdir
Cevapla
Tuna
halaaaa gelmedi :(((
Cevapla
note 2
arkadaşlar one x kullanıyordum satıp note 2 aldım ve halen 4.1.1 kurulu acaba başka guncelleme gelmedimi note 2 ye bilgisi olan varsa yardımcı olabalir mi lutfen...
Cevapla
turan
hala s3 u karsilastiranlar var, iyi bilgili bir kullanici icin su an en iyisi bu, guncellestirmelerde cok iyi, gerisi teferruat.
Cevapla
Misafir
S@mi karar ver artık. insan beğendiği tek attı savunur. Bir Nokia bir htc böyle olmaz. Ayrıca senin ışığın sense arayüzü Samsung ata yüzünden çok berbat. Bunu htc bile fark etti ve yeni arayüzü oluşturma çabasında. şuan s3 benzer telefonlar içerisinde her yönüyle en iyisi. Hem donanımsal hem yazılımsal olarak. Diger konulara deginmeye gerek yok bile aslında ama kısaca pil, sd-kart yuvası, görsellik, yenilik, güncelleme. one x ile aralarındaki fark çok fazla, s3 dediğim gibi her yönüyle üstün.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.