Mobil

Galaxy S3'ler renklendi!

Samsung Galaxy S3 yeni renkleri ile piyasada.


Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S3, doğadan ilham aldığı bir çok renk seçeneği ile geliyor. Cihaz, Kehribar Kahvesi, Lâl Kırmızısı, Safir Siyahı ve Titanyum Grisi renkleri ile satışta.

Samsung'un doğadan ilham aldık sloganı ile tasarladığı Galaxy S3'ün, yeni renk seçenekleri piyasaya sürüldü. Galaxy S3'ün arka kapağında kullanılan Hyperglaze isimli saf ve berrak maddede bulunan zengin yapı çift renk illüzyonu yapıyor ve telefona estetik görünüm sağlarken bir yandan da tasarıma derinlik veriyor.

Galaxy S3'ün Lâl Kırmızısı ve Kehribar Kahvesi öncelikli olmak üzere tüm yeni renk seçenekleri Türkiye'de piyasaya sürülecek.Kehribar Kahvesi

İçinde yerkürenin sırlarını barındırdığına inanılan gizemli kehribar taşından ilham alındı. Derin ve zengin bir renk olan Kehribar Kahvesi, Galaxy S3'ün organik tasarımının güzelliğini daha ön plana çıkarıyor.

Lal Kırmızısı

Nadir bulunan özel Seylantaşı Lâl, Antik Mısır'da koruyucu güçler taşıdığına inanıldığından iyi şans getirmesi için kullanılıyordu. Lal Kırmızısı'nın çekiciliği Galaxy S3'ün zarif ve yumuşak hatlarını, güçlü bir uyumla tamamlıyor.Safir Siyahı

Rafine ve derin siyah renk ile siyah taşların gizemli gücünü bir araya getiren Safir Siyahı, eski dönemlerde Hindistan ve İran'da, kişinin irade ve gücünü artırdığı inancıyla kullanılan taşlardan ilham alınarak hazırlandı.Titanyum Grisi

Titanyum Grisindeki Galaxy S3; zekâ ve sezgi öğelerini yansıtıyor. Modernizmi vurgulayan Titanyum Grisi, Galaxy S3'e geleceğe ait unsurlar kazandırıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.