Mobil

Galaxy S4 için ilk güncelleme yayınlandı!

Henüz 3 gün önce satışa sunulan telefon için ilk güncelleme yayınlandı.

Galaxy S4 için ilk güncelleme yayınlandı!

Telefon henüz resmi olarak satışa sunulmadan Exynos 5 octa ve çift SIM kart destekli versiyonların yazılımları Samsung tarafından yayınlanmıştı. Üstelik Samsung geliştiriciler için telefonun kaynak kodlarını da yayınlayarak 3.taraf yazılımların ROM geliştirmesine büyük kolaylık sağladı.
1367317284_222.jpg

Android 4.2.2 ve Touchwiz Nature UX 2.0 ile çalışan telefon için ilk güncellemenin yayınladığı rapor ediliyor. Amerikalı GSM Operatörü Sprint bünyesinde satışa sunulan Galaxy S4 versiyonu için sunulan güncelleme 24MB boyutunda; L720VPUAMDL yapı numarası üzerine oluşturuldu ve kullanıcılara OTA yolu ile ulaştırılıyor.

Güncelleme kapsamında nelerin sunulduğuna dair bir açıklama yok ancak yazılımın  hata düzeltmeleri ve daha kararlı bir sitem adına yapıldığı tahmin ediliyor. Güncellemenin uluslararası versiyona sunulması noktasında herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Yorumlar
Halit
iPhone qayet şık
Cevapla
Misafir
düşük sınıfa güncelleme yok mu samsung bey
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.