Mobil

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Google tarafından önümüzdeki ay satışa sunulacak olan Google Pixel 7 serinin renk seçenekleri ortaya çıktı.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Google, Ekim ayında yeni akıllı telefon serisini tanıtacak. Bugüne kadar Pixel 7 ve Pixel 7 Pro hakkında pek fazla bilgi sahibi olamamış olabiliriz. Ancak artık bu telefonların renk seçenekleri de dahil olmak üzere pek çok konu aydınlandı diyebiliriz. Bizzat Google tarafından yapılan açıklamaya göre, Google Pixel 7 modeli karşımıza limon otu, kar beyazı ve obsidyen renk seçenekleriyle çıkacak.

Google Pixel 7 Pro modeline baktığımız zamansa, bu telefonun karşımıza kar beyazı, yeşil ve obsidyen olmak üzere yine 3 farklı renk seçeneğiyle çıkacağını söyleyebiliriz. Peki bu telefonlar hakkında bildiklerimiz bunlarla mı sınırlı? Tabi ki hayır.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Son zamanlarda gelen sızıntılara göre Pixel 7’de 1080 x 2400 piksel çözünürlüğe sahip 90Hz’lik bir ekran bulunacak. Pixel 7 Pro’nun ekranı ise hem çözünürlük hem de ekran yenileme hızı bakımından daha yüksek performans sunacak. Buna göre Pixel 7 Pro’da 1440 x 3120 piksellik ekran mevcut olacakken, bu ekranın yenileme hızı ise 120Hz olarak belirlenmiş.

Son olarak her iki telefonda da Google’ın kendi yonga seti olan Tensor G2’yi göreceğimizi hatırlatalım. Yeni nesil bir yonga seti olan Tensor G2’nin nasıl bir performans göstereceğiz, Pixel 7 ile Pixel 7 Pro’nun neler yapabileceğinin de göstergesi olacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.