Mobil

Google Pixel Fold Geekbench’te! Google kendini tekrar ediyor!

Beklenen Google Pixel Fold tanıtımından önce Geekbench’te görüldü. Telefonun 12 GB RAM ve Tensor G2 yongasıyla geldiği öğrenildi ve Pixel 7 Pro'ya benzer olduğu söylendi. İşte Google'ın ilk katlanabilir cep telefonu olacak cihaza ait teknik özellikler.

Google Pixel Fold Geekbench’te! Google kendini tekrar ediyor!

Google'ın uzun zamandır beklenen ve katlanabilir ilk telefonu olacak Pixel Fold olduğu söylenen Google Felix takma adına sahip bir cihaz, Geekbench'te yayınlandı ve cihazın aslında test aşamasında olduğu iddia edildi. Yılın sonunda tanıtılması beklenen Google Pixel Fold’un beklenenin aksine önümüzdeki yıl resmi olarak tanıtılacağı öne sürüldü.

Yayınlanan Geekbench listesine göre merakla beklenen Google Pixel Fold, Pixel 7 serisine birçok yönden oldukça benziyor. Pixel 7 serisi telefonlarda olduğu gibi 12 GB RAM ile desteklenen Tensor G2 yonga setine sahip. Android 13 işletim sisteminin desteklediği telefon, görünüm olarak da Pixel 7 Pro’yu andıran telefon çelik çerçeve bulunan çift cam panellere ve aynı 0,5x-1x-5x kurulumuna sahip olabilecek üçlü bir kameraya sahip. Söylentiye göre Pixel Fold, 8 inçlik bir iç ekrana ve 120 Hz'e kadar derecelendirilen 6.19 inçlik bir kapak ekranına sahip olacak. Ayrıca her birinde 9,5 MP'lik bir selfie kamerası için iki oyuk bulunacak.Google Pixel Fold Geekbench’te! Google kendini tekrar ediyor! - Resim : 1

Geekbench’e göre Google Pixel Fold, tek çekirdek performansında 1047 puan alan telefon, çoklu çekirdek testinde 3257 puana ulaştı. Google'ın ilk katlanabilir özellikli telefonu ile ilgili daha fazla özelliği için ayrıntıların önümüzdeki haftalarda ortaya çıkması bekleniyor. Ancak şu an bilinenlere göre piyasaya sürüldüğünde fiyatın 1.800 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar
Hacı ahmet harputluoğlu
Ben gogle playayi yüklemiyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.