Honor’un yeni tableti sızdırılan görsellerle heyecan yarattı

Çinli teknoloji şirketi Honor, kısa bir süre içerisinde yeni tablet modelini tanıtmış olacak. Peki ama bu tablette bizleri ne gibi detaylar bekliyor?

Honor’un yeni tableti sızdırılan görsellerle heyecan yarattı

Honor, teknoloji severler için merakla beklenen yeni ürünlerini tanıtmak üzere 12 Temmuz'da bir etkinlik düzenliyor. Etkinlik kapsamında, markanın yeni amiral gemisi tabletinin de görücüye çıkacağını biliyoruz. Honor Magic Pad adıyla piyasaya sürülecek bu tabletin basın görselleri de lansman öncesi ortaya çıktı. Görsellere göre, tabletin tasarımına ilişkin detayları net bir şekilde görüyoruz.

Honor Magic Pad, kullanıcılarına mavi, gri ve açık altın olmak üzere en az üç farklı renk seçeneği sunacak. Tasarımında ise özellikle arka panelde bulunan iki yuvarlak ana kamera modülü dikkat çekiyor. Bilinen teknik özellikler arasında cihazın, 13 inçlik bir ekran taşıyacağı ve bu ekranın 2.8K çözünürlük sunacağı yer alıyor.

Honor’un yeni tableti sızdırılan görsellerle heyecan yarattı

Tabletin özellikleri arasında, IMAX Enhanced sertifikalı bir panel ve klavye desteği de bulunacak. Bu özellikler, tabletin kullanıcı deneyimini önemli ölçüde artırabilir.

Tabii ki, Honor Magic Pad bu etkinliğin tek yıldızı olmayacak. Etkinlikte, katlanabilir Honor Magic V2 telefon, Honor Watch 4 akıllı saat ve Honor Smart Screen 5 TV gibi bir dizi yeni ürünün de tanıtılması bekleniyor. Yani teknoloji tutkunları için 12 Temmuz, yeni ürünlerin tanıtılacağı bir gün olacak. Honor'un bu etkinliği, şüphesiz ki markanın teknoloji sektöründeki yerini daha da güçlendirecek bir adım olacaktır.

Son olarak, bu duyuru ve basın görsellerinin ardından, Honor Magic Pad hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı ve tüm teknik özelliklerini öğrenmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Etkinlik günü gelip çattığında, tüm gözlerin Honor'un bu yeni ürünleri üzerinde olacağını biliyoruz.