Mobil

HTC Desire 20 Pro işte böyle görünecek!

HTC’nin uzun bir süre sonra satışa sunacağı ilk telefon olan Desire 20 Pro tasarımı sızdırıldı. İşte HTC Desire 20 Pro böyle görünecek!

HTC Desire 20 Pro işte böyle görünecek!

Bir zamanlar akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan HTC şu aralar zor günler geçiriyor. Hali hazırda hizmet verdiği pek çok pazardan çekilen Tayvanlı üretici şu aralar yerel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Zaten bu adımın bir sonrası da köklü markanın iflası demek.

HTC Desire 20 Pro işte böyle görünecek!

Geçtiğimiz günlerde HTC’nin uzun bir süre sonra yeni akıllı telefon modelini satışa sunacağını öğrenmiştik. Şimdi ise bu telefonun tasarımı sızdırıldı. HTC Desire 20 Pro tasarımına aşağıdan göz atabilirsiniz.

HTC Desire 20 Pro işte böyle görünecek! - Resim : 1

Tasarım yönüyle baktığımızda HTC’nin bizlere yeni birşeyler vaat ettiğini söylemek güç. Klasik bir delikli ekran tasarımı ve arka yüzde dikey olarak konumlandırılmış multi kamera modülünü görüyoruz. Telefonun orta kısımlarına doğru da fiziksel parmak izi okuyucusu yerleştirilmiş.

HTC’den henüz somut bir açıklama gelmemiş olsa da bazı performans testlerinde yer alan raporlara göre HTC Desire 20 Pro Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 660 yonga setiyle gelecek ve sistemini de 6GB RAM ile destekleyecek.

Açık konuşmak gerekirse HTC’nin şu aşamadan sonra eski günlerine dönmesi pek de olası görünmüyor. Fakat Çinli üreticilere kafa tutacak uygun bir etiket belirlerlerse o zaman işler değişebilir. Yine de bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
önder
Halen parmak izi okuyucu arkada. Böyle giderse HTC markasını sadece nostaji olarak anımsayacağız. SONY gibi koy yana gitsin kardeşim. Aynı tasarıma sahip piyasada 100 çeşit model var zaten. Senin ne farkın olacak ki
Cevapla
Halil ibrahim
Batarya sıkıntılı htcde
Cevapla
Harun Özden
Ben akıllı telefona HTC ile başladım, malzeme kalitesi ses, dayanıklılık, ileri teknoloji ondaydı gurur duyardık ama arkadaşında dediği gibi servis problemi ve güncelleme gelmemesi markayı bitirdi. Ben olsam pazara girebilmek için en az 5 yıl güncelleme garantisi ve servis garantisi veririm. Yoksa şansı koca bir sıfır olur
Cevapla
Bkr Kaya
3 Tane Htc Cihaz Kullanan Biri Olarak Şunu Net Şekilde Ifade Edebilirim Htc nin kötü servis politikası ve cihazlara vermediği güncellemeler bence firmayı bitiren en büyük sorun Onun haricinde kalitesi kamerası sağlamlığı ve Ses Kalitesine Bence Diğer Firmalar Hala Yetişemedi Ama Dediğim Gibi Firmayı Bitiren Çok Yanlış Servis Ve Güncelleme Politikaları Oldu Ve Firmanın Eski Günlerine Dönmesini Beklemek Hayalden Öteye Geçemez.
Cevapla
Gökhan
Bir telefoncu olarak kesinlikle katılıyorum bir zamanlar efsane satıliyordu kendi kendini bitirdi ama şu piyasada işi çok zor
Yüksel
HTC malzeme kalitelisi her zaman güzel olmuştur. Bakalım bu nasıl olacak.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.