Mobil

HTC One M8 için CM11 yayınlandı

Android dünyasının popüler yazılım ekibi One M8 için ilk ROM'u yayınladı.

HTC One M8 için CM11 yayınlandı

HTC One M8 modelini aldınız ve alır almaz telefona özel ROM yükleme arayışına girdiyseniz sizler için iyi haberlerimiz var. Android dünyasının en büyük yazılım geliştirme topluluğu CyanogenMod, One M8 için Android 4.4.2 tabanlı Nightly versiyonu yayınladı. Özel ROM'da istikrar sizin önemliyse One M8 için birkaç hafta daha beklemenizi önerebiliriz. Zira henüz yayınlanan ilk sürümde günlük kullanımı etkileyecek hatalarla karşılaşmanız mümkün.

1399486079_update-s4-to-kitkat-with-cm-11-520x245.jpg

Şunu da hatırlatmakta yarar var; stok Android deneyimi sunan CyanogenMod'da şu an için ekran üzerinde yapılan kaydırma hareketleriyle telefonu ya da herhangi bir uygulamayı başlatma ve ikinci kameradaki derinlik sensörü özelliği şu an için mevcut değil. İlerleyen süreçte her iki özelliğin ROM'lara dahil edilmesi bekleniyor. Dot view kılıf ise sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

 One M8'deki Sense 6.0 ve benzersiz diğer özellikleri bir kenara iterek stok Android macerasına atılmak istiyorsanız telefon için yayınlanan Nightly ROM'a buradan erişebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.