Huawei iPhone Xs ile dalga geçti!

Huawei, tasarım konusunda değişikliğe gitmeyen Apple'a Twitter üzerinden yüklendi. İşte detaylar!

Huawei iPhone Xs ile dalga geçti!

Bildiğiniz gibi dün akşam Apple, ABD'de düzenlediği etkinlik sırasında iPhone Xs, Max ve R modellerini bizlerin beğenisine sundu.

Bu etkinliğin hemen ardından ise Huawei, tasarım konusunda değişikliğe gitmeyen Apple hakkında dalga geçen bir tweet attı. Gelecek ay tanıtılacak amiral gemisi Mate 20 için oldukça iddialı konuşan Huawei, Apple markasını bile karşısına alacak kadar güveniyor diyebiliriz yeni amiral gemisine.

Steve Jobs Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen etkinlik, Apple hayranları açısından büyük bir heyecan ile takip edildi. 

Huawei iPhone Xs ile dalga geçti!

Apple, iPhone Xs, Xs Max ve Xr’ı tüketicilerin beğenisine sundu. Tüm bu modeller iPhone X ile neredeyse aynı tasarıma sahipler. Apple’ın tasarım konusunda bu denli tembel davranması, rakiplerin diline düşmesine neden oldu.

Huawei, etkinliğin hemen ardından; ‘’Bir şeyleri aynı tuttuğunuz için teşekkür ederiz.’’ diyerek Apple'a laf attı. Anlaşılan Huawei, 16 Ekim’de düzenlenecek olan lansman sırasında Mate 20 serisi ile bir takım köklü değişikliklere gidecek. Tam olarak bizleri ne gibi sürprizler bekliyor bilmiyoruz ancak detaylar geldikçe sizlere anlık olarak aktaracağımızdan emin olabilirsiniz.