Mobil

İşte 2020'nin fiyat/performans şampiyonu Xiaomi modeli

2020'ye damga vuran fiyat/performans şampiyonu Xiaomi modelini açıklıyoruz. Karşınızda Xiaomi Mi 10T Pro!

İşte 2020'nin fiyat/performans şampiyonu Xiaomi modeli

Akıllı telefon pazarındaki rekabet iyice kızışmış durumda. Elbette rekabetin artması, fiyatların düşmesi biz kullanıcıları memnun edecek bir gelişme. Tabi ki şunu da atlamamak gerekiyor. Ülkemizdeki vergiler biraz üst düzey olduğu için fiyatlar çok da makul seviyelerde değil.

Fakat pazarın geneline baktığımızda, olumlu bir yansımayla karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Peki 2020'ye damga vuran fiyat performans modeli hangisiydi?

Malum, Türkiye'de aktif olarak faaliyet gösteren pek çok üretici bulunuyor. Bu üreticiler arasında fiyat / performans tarafıyla öne çıkan isim ise Xiaomi.

İşte 2020'nin fiyat/performans şampiyonu Xiaomi modeli

Fiyat / performans söz konusu olduğunda kullanıcıların aklına gelen ilk isim Xiaomi oluyor. Gerçekten de pazar ortalamasına baktığımızda Xiaomi'nin ürettiği modellerin daha ucuz olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Elbette arayüz tarafında belli başlı sıkıntılar mevcut. Fakat bu başka bir yazının konusu. Peki Xiaomi'nin 2020'ye damga vuran fiyat performans modeli hangisiydi? Bu videonun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Gerçekten de Mi 10T Pro fiyat performans tarafında rakipsiz bir model. Belki F2 Pro, Mi 10T Pro'nun karşısına çıkabilir fakat o model de Xiaomi imzası taşıyor. Yani f/p tarafında Xiaomi'nin tek rakibi kendisi diyebiliriz.

Tabi ki siz okurlarımızın da bu konudaki fikirleri bizler için önemli? Size göre 2020'nin fiyat performans modeli hangisi? Dilerseniz görüşlerinizi bizlerle yorum olarak paylaşabilirisniz.

Yorumlar
Hakayl
Bence Redmi note 8 ,tek geçerim.
Cevapla
Kskksks
Bende mi 10 t var pro modeli Türkiye'ye gelmediği için bu modeli almıştım kesinlikle tavsiye ederim
Cevapla
Erkan zengin
Note 10 lite bence uçak gibi
Cevapla
Azerbaycan
REDMİ NOTE 9S 😎😎😎
Cevapla
Mantc
Oneplus 8T yarisir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.