Mobil

İşte bedava telefon ve hediye internet kazanma fırsatı! Boş Yok!

Hediye internet, indirim kuponları ve bedava telefon kazanmak şimdi çok kolay. İşte detaylar.

İşte bedava telefon ve hediye internet kazanma fırsatı! Boş Yok!

Teknoloji sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Huawei mobil pazardaki gücünü korumak için muazzam kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bunlardan sonuncusu ise AppGallery ile HEP KAZAN isimli kampanya.

Kampanyanın isminden de anlaşılacağı üzere bu kampanyada diğerlerinin aksine boş yok. Yani kazanmama gibi bir ihtimaliniz yok diyebiliriz. Öyle ya da böyle mutlaka bir hediye kazanıyorsunuz.

Hediye kazanmak için yapmanız gereken şey ise çok basit. Huawei’nin mobil mağazası AppGallery’i telefonunuza indirerek bu mağaza aracılığıyla uygulama indirmeniz, hediye kazanmanız için yeterli.

İşte bedava telefon ve hediye internet kazanma fırsatı! Boş Yok! - Resim : 1

İşte bedava telefon ve hediye internet kazanma fırsatı! Boş Yok!

Bu kampanya kapsamında ücretsiz internet paketlerinden, çeşitli e-ticaret sitelerinde kullanabileceğiniz onlarca hediye kuponu kazanabilirsiniz.

Üstelik her hafta çekilişle 1 Huawei Mate Xs, 5 Huawei MateBook D15 ve 25 Huawei Watch GT2’den birini kazanabilirsiniz.

Bu çekilişlerin her hafta devam edeceğini de dip not olarak belirtelim. Yapmanız gereken Google Play yerine uygulama mağazası olarak App Gallery’i kullanmak.

Aklınıza şu soru takılabilir. Hali hazırda Huawei kullanmayanlar bu kampanyaya katılabilecekler mi? Daha doğrusu AppGallery’i indirmek için Huawei telefon ya da tablet olması gerekli mi? Tabi ki hayır. Herhangi bir Android cihazdan AppGallery’i indirerek telefonunuza kurabilirsiniz. Yani cihazınızın marka ve modeli önem arz etmiyor.

Görünen o ki Huawei kendi mağazasının popülerliğini arttırmak için bu ve benzeri kampanyalarına devam edecek.

Yorumlar
Elsen
Bence yalandi bu
Cevapla
Bayram
Ben onu bulamadym link atarmisiniz
Cevapla
İSİMSİZ KULLANICI
Sürümün uymuyordur.
Emirhan
Appgaleri yi indirim hsm core diye bir uygulama indirti sonra belirli uygulama ları indirince çekiliş hakkı verdi ama bir tane telefonda hiç uygulama ve daha fazlasına çark çekiliş hakkı vermedi e posta attım cevap bekliyorum
Cevapla
Rcn
Sunucuya bağlanmıyor.. Hata veriyor
Cevapla
Bedirhan şeha
Diyelim ki bir şey kazandık nasıl hediyemiz alabiliyoruz
Cevapla
fatma
Ben de bilmiyorum ve nasıl hediyeyi kapiyoz bilmiyorum AgA be
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.