Mobil

iWatch'ta beklenmedik erteleme

Apple'ın akıllı saati iWatch için geri sayım durduruldu!


Apple'ın giyilebilir teknolojiler üzerindeki mesaisi tam gaz devam ederken tasarım ile ilgili sıkıntılar olduğu bilgileri gelmeye başladı. Apple'a en yakın kaynaklardan biri olan KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo'nun yaptığı analize göre Apple bükülebilir ekranın su geçirmezlik özelliğiile ilgili bir noktada sorun yaşıyor ve bu tasarımın bir nebze değiştirlmesi anlamına geliyor. Bundan dolayıda Apple'ın zaten sıkışık takviminde iWatch'ı en erken Ekim - Kasım döneminde tanıtabileceğinin altı çiziliyor. Apple; 

  • Eylül ayında 4,7 inç iPhone 6
  • Ekim ayında iPad Air 2 ve iPad Mini 3
  • Kasım döneminde yeni MacBook'lar ve iPhone 6'nın 5.5 inç modelini
  • Aralık ayında ise (tam bir muama) Apple'ın yıllardır söylenen 4K çözünürlüklü iTV'yi tanıtmasıplanlanıyor.

Sıkışık 2014 takviminde iWatch'ın Ekim Kasım dönemine kalması ve iOS 8'in nihai sürümünün de bu aylarda sunulacağı dedikodularının gerçek mi yoksa yalan mı olduğu kısa bir zaman içinde öğrenebileceğiz. 

1405076349_iwatch-messages-1024x611.jpg

Apple'ın iWatch için kurduğu eşsiz ekibe; Philips’ten uyku araştırma uzmanı Roy J.E.M Raymann, antrönörler, Nike FuelBand ekibinin tamamı ve bir çok bilim adamı destek verirken Kobe Braynt gibi bir süper starında iWatch ekibine katıldığını biliyoruz. Bakalım Apple iWatch ile çok söylediği "ilk nesil iPhone izlenimini" bizlerde bırakabilecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.