Mobil

Galaxy S5 LTE-A, Avrupa pazarına geliyor

Bluetooth sertifikası alan G901F kod adlı Samsung cihazın Avrupa'da satışa sunulacağı iddia ediliyor.


Samsung’un piyasaya sunacağı Galaxy S5 versiyonları henüz bitmiş değil. Samsung G901F adlı cihaz Bluetooth sertifikası alırken, gizemli telefonun model numarası hakkında spekülasyonlar yapılmaya başlandı. Akla gelen ilk model bir süredir görüntüler eşliğinde sızdırılan metal kasaya sahip Galaxy F oldu. Sertifika alan telefonun sahip olduğu model numarasının Galaxy S5 LTE-A modeline dayanması, Samsung’un yeni bir Galaxy S5 sunmaya hazırlandığını da gösteriyor.

Kısa süre önce Quad HD ekranlı G900F kod adlı Galaxy S5 LTE-A modelini Güney Kore için duyuran Samsung’un G901F isimli cihazı ne şekilde piyasaya sunacağı tartışılırken, G901F’in Galaxy S5 LTE-A’ın Avrupa versiyonu olacağı iddiası ortaya atıldı. Snapdragon 805 işlemcisinden güç alan Galaxy S5 LTE-A’ın sadece Güney Kore’ye özgü bir telefon olması bekleniyordu, yaşanan son gelişme Samsung’un üst düzey akıllı telefonu LG G3 ile rekabet etmesi için Avrupa pazarına da getireceğini gösteriyor.

1405072406_galaxy-f-bluetooth.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.