Mobil

Motorola Droid RAZR HD'den haberler var!

Motorola Droid RAZR HD'ye ait yeni bilgiler geldi.


Motorola'nın Droid Razr HD Android telefonu hakkında şimdiye kadar pek çok haber sızdırılmıştı.  Şimdi internete yeni sızdırılan resimler eğer gerçekse telefonun oldukça ilginç bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor.  Resime baktığımızda yeni cihazın kasasında, baklava desenli kevlardan yapılma bir desene sahip olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra ekranın üzerinde kapasitif düğmeler görünüyor.

Telefonun 13 megapiksellik bir kamerası olacağı ve piyasaya Ice Cream Sandwich yüklü olarak geleceği haberleri Nisan ayında sızdırılmıştı. Fakat şimdi gelen yeni dedikodular kameranın 8 megapiksel olacağı yönünde.

1344345794_droidrazr3-575x324.jpg

Motorola Droid RAZR HD, çift çekirdekli Snapdragon işlemci S4 ve 720p ekran ve Droid RAZR ve Droid RAZR MAXX benzeyen tasarımı ile tüketiciler için raflarda yerini alması bekleniyor.

1344345069_motorola-droid-razr-hd-leaked-photos-1007-590x413.jpg

Konu hakkındaki sorulara Motorola, dedikodulara itibar etmedikleri gerekçesiyle cevap vermiyor.  Ancak cihazın LTE destekli olacağı kesin gibi görünüyor. Sadece söylentiden ibaret bir dedikodu olduğu için doğru olmama ihtimali yüksek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.