Motorola rakiplerine meydan okuyor! İşte tarihin yazılacağı gün!

Katlanabilir akıllı telefon dünyası için oldukça önemli bir isim olan Motorola, yeni modelini tanıtacağı tarihi resmen duyurdu.

Motorola rakiplerine meydan okuyor! İşte tarihin yazılacağı gün!

Motorola akıllı telefon dünyasının en önemli ilk üç hatta belki de ilk beş markasından biri olmayabilir. Çünkü Motorola’ya gelinceye kadar çıkarttığı modeller, sahip olduğu pazar payları gibi parametreler yüzünden Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo, Realme, OnePlus gibi birçok marka sayılabilir. Ancak Motorola’yı bu markalarla rekabete sokabilecek çok önemli bir serisi var o da markanın katlanabilir akıllı telefon modellerinin temsilcisi Razr.

Hatırlanacağı üzere Çin merkezli şirket daha önce yaptığı duyurularda yeni katlanabilir akıllı telefon modelinin 2 Ağustos’ta tanıtılacağını duyurmuş ancak sonrasında ABD Temsilciler Meclisi Başkanı’nın Tayvan ziyaretine denk gelmesi sebebiyle tanıtıma saatler kala bu organizasyon iptal edilmişti.

Motorola rakiplerine meydan okuyor! İşte tarihin yazılacağı gün!

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Lenovo’nun üst düzey isimlerinden birinin paylaştığı ve 11 Ağustos gününü işaret eden ekran görüntüsü, yeni lansman tarihinin bu olduğunu düşünmemizi sağladı. İşte Motorola tarafından dün akşam saatlerinde yapılan resmi açıklama ile bu düşüncelerimiz doğrulanmış oldu. Nitekim Motorola, iki yeni akıllı telefon modelini tanıtacağı organizasyonun 11 Ağustos’ta gerçekleştirileceğini duyurdu.

Şu ana kadar edindiğimiz bilgilere göre Motorola bu etkinlikle katlanabilir akıllı telefon dünyasındaki yeni temsilcisi olması beklenen Motorola Razr 2022’yi ve kendisini amiral gemisi dünyasında iyi bir şekilde temsil edeceğini düşündüğü Motorola X30 Pro’yu resmen tanıtacak. Şirketin bu iki cihaza ilave olarak tanıtacağı her yeni cihaz ise, teknoloji meraklıları için büyük birer sürpriz olacak.