OnePlus, popüler modeli için yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor!

Akıllı telefon dünyasının öne çıkan isimlerinden biri olan OnePlus, telefon üretimindeki başarısını güncelleme hizmetine de yansıtmak istiyor.

OnePlus, popüler modeli için yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor!

Geçtiğimiz Aralık ayında OnePlus 10T, Android 13 tabanlı kararlı OxygenOS 13 güncellemesini almıştı ve bu güncelleme sonrasında cihaz, düzenli yama ve güncellemeler alarak performansını daha stabil bir hale getirmişti. Şimdi, OnePlus markası cihaz için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme, OnePlus 10T'ye birçok yeni özellik kazandırıyor.

OxygenOS 13.1.0.520 güncellemesi aşamalı bir şekilde OTA (over-the-air) yoluyla cihazlara ulaştırılıyor. Hindistan pazarında bu güncelleme için yazılım sürümü CPH2413_13.1.0.520(EX01) şeklinde belirlendi. Küresel pazarda ise CPH2415_13.1.0.520(EX01) olarak adlandırılıyor.

OnePlus, popüler modeli için yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor!

Bu güncelleme, OnePlus 10T'ye çeşitli önemli eklemeler ve iyileştirmeler getiriyor. Bu yeniliklerden biri, belirli uygulamalardaki görsellere dair bilgi sağlayabilen Talkback özelliği. Ayrıca, kullanıcılara daha huzurlu ve odaklanmış bir deneyim sunmak amacıyla Hem Derin Zen hem de Hafif Zen modlarına sahip olan Zen Space uygulaması da bu güncellemeyle cihaza eklenecek.

Güncelleme, aynı zamanda oyun deneyimini de iyileştirecek bir dizi özellik getiriyor. Game Assistant, yeni bir Şampiyonluk moduyla güncelleniyor. Bu mod, bildirimleri, çağrıları ve diğer mesajları devre dışı bırakarak cihaz performansını optimize ediyor ve böylece kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca, Müzik Çalma Kontrolü de Game Assistant'e entegre edilerek, kullanıcıların oyun oturumları sırasında müziklerini kontrol etmelerine olanak sağlıyor.