Oppo, K serisine yeni bir model daha ekleyecek

Çinli teknoloji devi Oppo, popüler akıllı telefon serisi olan K serisine yeni bir model daha eklemek için fazla mesai yapıyor.

Oppo, K serisine yeni bir model daha ekleyecek

Oppo’nun K serisine oldukça önem verdiği bilinen bir durum. Çok değil, daha birkaç ay önce bu seriye K10 5G ve K10 Pro 5G modellerini ekleyen Çinli şirket, şimdilerde ise K10 Vitality Edition isimli yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde daha çalışıyor. Bu bilgiyi ortaya çıkaran kişi ise ünlü duyum hesabı Panda Bald.

Duyum hesabı tarafından paylaşılan bilgilere göre, Oppo K10 Vitality Edition gücünü Snapdragon 778G yonga setinden alacak. 12GB RAM  + 256GB dahili depolama alanıyla gelecek olan telefonun batarya yuvasında ise 5.000mAh’lık bir pil bulunacak. Tabi telefonun 5G bağlantı özelliğine sahip olduğunu da yineleyelim.

Oppo, K serisine yeni bir model daha ekleyecek

Öte yandan yeni akıllı telefon modeli için bildiklerimiz şu an bu sınırlı bilgilerden ibaret. Telefonun nasıl bir ekranla geleceği, ön ve arka kamera kurgularının nasıl olacağı, 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanı dışında başka RAM + depolama alanı seçeneklerinin olup olmayacağı gibi konular şu an için muallak taraflar.

Son olarak Oppo’nun bu sıralar oldukça yoğun olduğunu ve birçok farklı cihazı daha önce sözünü verdiği tarihlere yetiştirmeye çalıştığını hatırlatalım. Bu yüzden her ne kadar sızıntılar yeni bir telefonun varlığını işaret etseler de, bu telefonun ne zaman raflardaki yerini alacağını söylemek hiç de kolay değil.