Oppo K10 Energy iddiali bir rakip olarak geliyor!

Oppo K10 Energy isimli cihazıyla sektöre iddiali bir giriş yapacak. Bir süredir adından söz ettiren cihaz şimdi resmileşti. İşte detaylar.

Oppo K10 Energy iddiali bir rakip olarak geliyor!

Oppo K10 Energy cihazı bu ayın başlarında adından söz ettirmişti, nihayetinde cihaz bugün resmiyet kazandı. Cihazın ismi, Lite veya Youth veya Vitality olarak da çevrilebilir, ancak Oppo arkasına "Enerji" sloganını koyduğundan beri bu isimle anılıyor. Oppo K10 5G'nin Snapdragon 778G yonga setine sahip daha uygun fiyatlı bir versiyonu olması amaçlanan telefon, Çin'de şimdiden satışa sunuldu.

Oppo K10 Energy iddiali bir rakip olarak geliyor!

Oppo K10 Energy iddiali bir rakip olarak geliyor! - Resim : 1

Bu K10 akıllı telefon, 120 Hz yenileme hızına ve Full HD+ çözünürlüğe sahip 6,59 inç LCD ekran ile gelecek. 16MP selfie kamerası için sol köşede bir delik karşımıza çıkacak. Arka tarafta, 8MP ultra geniş ve 2MP yardımcı kameraların yanında 64MP ana kamera bulunacak.

Bu özelliklerin çoğu tanıdık geliyor ve bunun nedeni Oppo K9s cihazıyla aynı teknik özelliklere sahip olması. Ana fark ise bellek olacak. Oppo K10 Energy, herhangi bir K9s versiyonundan daha güçlü olan 12 GB RAM ve 256 GB depolama ile satılmakta. Diğer özellikler arasında 30W hızlı şarjlı 5.000 mAh pil, şık soğutma, Android 12 tabanlı ColorOS 12 ve iki yeni renk - Siyah ve Mavi yer alıyor. Oppo'nun çevrimiçi mağazasında fiyatı 2,199 CNY, ancak bu telefonun iç piyasadan çıkması hiç beklenmiyor.