Oppo tablet modellerine 2 yeni isim daha ilave edecek

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden biri olan Oppo, yakın bir zamanda tablet piyasasına 2 yeni model daha armağan edebilir.

Oppo tablet modellerine 2 yeni isim daha ilave edecek

Oppo denildiği zaman akla daha çok akıllı telefonlar geliyor. Bununla tabletlerin de son zamanlarda Çinli şirketin ilgisini çektiğini söylemeliyiz. Hatta şirketin en son piyasaya sürdüğü iki model olan Oppo Pad ve Oppo Air satışları, Çinli şirketi fazlasıyla memnun etmişti. İşte bu durum, Oppo’nun yeni modelleri sahaya sürme isteğini kamçılamışa benziyor.

Şirkete yakınlığıyla bilinen ve bugüne kadar yaptığı tutarlı paylaşımlarla güvenilirliğini kanıtlayan ünlü duyumcu Mukul Sharma, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla Oppo’nun iki yeni tablet modeli üzerinde çalıştığını duyurdu. Sharma’ya göre Oppo’nun üzerinde çalıştığı modellerden biri alt segment ve bütçe dostu bir ürün olarak geliştirilirken, diğer ise daha güçlü özelliklerle donatılmış ancak orta segment klasmanını da aşmayacak bir cihaz olarak tasarlanıyor.

Oppo tablet modellerine 2 yeni isim daha ilave edecek

Bununla birlikte Sharma bu iki model hakkında daha fazla bilgi vermekten kaçındı. Ancak Oppo’nun satışa sunduğu son iki tablet modelinden gayet memnun olduğu düşünüldüğünde, üzerinde çalıştığı modellerin de mevcut cihazlarının devamı niteliğinde olabileceğini söylemek çok da yanlış olmayacaktır.

Nitekim Oppo Pad’e baktığımız zaman bu cihazın Snapdragon 870 yonga seti ve 8.360mAh’lık bataryasıyla orta segment kategorisine dahil olduğunu, Oppo Pad Air’ın ise gücünü aldığı Snapdragon 680 yonga seti ve 7.100mAh’lık bataryasıyla daha çok bütçe dostu tablet arayanlara hitap ettiğini söyleyebiliriz.