Mobil

Sahanan Yogarasa adlı tasarımcının iPhone 6 konsepti sizleri oldukça şaşırtacak!

iPhone 6 ile ilgili beklenti her geçen gün büyüyor!

Sahanan Yogarasa adlı tasarımcının iPhone 6 konsepti sizleri oldukça şaşırtacak!

Apple'ın iPhone 6 telefonu ile ilgili haberler sürekli olarak değişiyor. Ekranın büyüceğine kesin gözüyle bakılırken ekranın büyüklüğü hakkında farklı görüşler yer almakta. Bazı kişiler ekranın 4,7 inç, bazıları 5,0 inç. boyutunda olacağını söylerken Apple'ın şimdiye kadar hiç girmediği ve küçümsediği phablet kategorisinde de telefon yapacağı söylenmekte. 5,5 inç (Note 2 boyutu) yada 5,7 inç (Note 3 boyutu) kullanılacağı belirtilirken Apple'ın asla bu boyutlarda bir telefon üretmeyeceğini şiddetle savunmaktayım.

Sahanan Yogarasa adlı tasarımcının kendine has yapmış olduğu konsept videosunda iPhone 6'nın uzaydan geleceğine inanıyorsunuz. LAkin tasarım oldukça uç seviyelere taşınmış. Çift ekran ve 5,23 mm kalınıktan bahseden Sahanan Yogarasa'nın bu ilginç tasarım videolarını aşağıdan izleyebilrisiniz.

1396867148_iphone-6-concept-2-1.png

A8 işlemcisi Snapdragon 801 AB versiyonunda olduğu gibi 2,3 GHz'de çalışıyor. 5 inç Full HD ekranda 463 ppi değer görülüyor. 5,23 mm kalınlık ise oldukça "fütüristik" olduğunu söyleyebilriiz. Full HD video çekim modunda saniyede 240 kare hızında video çekebilen 16 mega piksellik arka kameranın 4K video çekimi yapabildiğini söyleyelim. Bu özelliklerin sadece bir tahmin hatta temenni olduğunu da yazının sonuna ekleyelim. İşte iPhone 6'nın yeni konsept videoları...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.