Mobil

Samsung Galaxy S IV'ün tasarımı böyle mi olacak?

Güvenilir bir kaynak olan evleaks ilk defa Galaxy S IV için bir görsel paylaştı.

Samsung Galaxy S IV'ün tasarımı böyle mi olacak?

Mobil dünyasının saygın isimleri Eldar Murtazin ve evleaks ürünlerin resmiyet kazanması öncesi kamuoyuna sundukları sızıntılarla güvenirliklerini bir hayli kanıtlamış kişilerdir. HTC One ve Xperia  Z’nin görsellerini günler öncesinden kullanıcılara duyuran evleaks, Ultrapiksel çözünülürlük kameranın da telefonda yer alacağını ilk duyuran kişi olmuştu. Eldar Murtazin ise Samsun ile olan yakın ilişkileri sayesinde bazı değerlendirmelerde bulunuyor.
1362458281_gs4header.jpg

Galaxy S IV için sayılı günler kalırken telefon hakkında iddia ve söylentilerin artacağını bildirmiştik. HTC One ve Xperia Z cephesinde yanılmayan evleaks, şimdi ise Galaxy S IV’ün tasarım çizgilerini ortaya koyan bir görsel paylaştı. 5-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olduğu bildirilen Galaxy S IV, sunduğu köşeli yapı itibariyle Galaxy S II’den izler sunacak. Ancak büyüyen ekran boyutu hesaba katıldığında Galaxy SIV’ün daha çok Galaxy Note modeline benzediğini ifade edebiliriz.

Evleask tarafından ortaya atılan görselde ön bölümde kamera ve sensörlerin yer aldığını görüyoruz. Köşeli bir yapı sunmasına kesin gözüyle bakılan telefon hakkında iddialar gündeme geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.
1362458307_1.jpg

Yorumlar
mudur
plastik seni opticontrast carbon z ezer gecer
Cevapla
Memo03
Gakko'da dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu (dehb) sendromu var, herkese duyurulur...
Cevapla
Gakko
helal sana samsung
Cevapla
Gakko
arkadaslar en iyisi s3 gerisi bos samsung lider ikincide sony gakkodan herkese iyi aksamlar
Cevapla
s3
umarım böyle bir tasarımla gelmez. İnsanlar bunu nerde taşıyacak. Abulabut gibi. S2 ve S3 tasarımları bile bundan daha iyi. Samsung bu tasarımla gelirse kendi ayağına sıkar. Gerçekten kötü...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.