Mobil

Samsung Galaxy S20 ailesi One UI 2.5 güncellemesini çok erken alıyor!

Samsung Galaxy S20 ailesi One UI 2.5 güncellemesini bugün itibari ile almaya başladı!

Samsung Galaxy S20 ailesi One UI 2.5 güncellemesini çok erken alıyor!

One UI 2.5 sunduğu özellikler ile göz kamaştırıyor. Samsung Galaxy S20 ailesi One UI 2.5 güncellemesini bugün yani 21 Ağustos itibari ile almaya başlıyor.

Samsung Galaxy S20 ailesi One UI 2.5 güncellemesini çok erken alıyor!

Samsung, özellikle de son birkaç yıldır yazılım destek departmanında büyük adımlar atıyor, eski ileri teknoloji telefonlar için büyük yeni güncellemelerin geliştirilmesini ve kullanıma sunulmasını hızlandırıyor.

İddiaya göre göre şimdi de Galaxy S20 ailesinin One UI 2.5 güncellemesini beklenenden çok daha erken alacak olduğu ortaya çıktı.

Peki One UI 2.5 kullanıcılara neler sunuyor? One UI 2.5 güncellemesi, bir dizi Galaxy Note 20 özelliğini S20 serisine taşıyor. Bunlar arasında en dikkat çekeni ise; telefonunun ekranını desteklenen TV’lere yansıtmaya ve onu bir dokunmatik yüzey olarak kullanmaya olanak tanıyan Wireless DeX desteği olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy S20 ailesi One UI 2.5 güncellemesini çok erken alıyor! - Resim : 1

One UI 2.5 S20 ailesine bazı kamera güncellemelerini de getiriyor. Bunlar arasında Pro Video modu, telefonun farklı mikrofonları arasında elle geçiş yapması ve 24 fps’de 8K video kaydını desteklemesi de yer alıyor.

Notlar uygulaması da güncelleniyor ve artık ses kayıtları yazılı notlarla eşleştirilebiliyor. One UI 2.5, tüm bu özelliklerin yanı sıra Wi-Fi kimlik bilgilerini diğer Galaxy cihazlarıyla paylaşmayı da kolaylaştıracak.

Yeni One UI güncellemesi, 21 Ağustos’ta (bugün) çıkıyor. Detaylar geldikçe siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.