Samsung Galaxy S21 sızıntıları devam ediyor!

Samsung Galaxy S21 Ultra modeli hakkında bazı detaylar sızmaya devam ediyor. Detaylar haberimizde

Samsung Galaxy S21 sızıntıları devam ediyor!

Samsung Galaxy S21 Ultra, sızıntılara göre mevcut modelden çok farklı olmayacak. Ayrıca Samsung'un S21 lansmanını Ocak ayına kadar erkene çekeceği bildiriliyor.

Yeni Ultra 6.8 inç ile biraz daha küçük bir ekrana sahip olacak ve düz ekranlı S21 ve S21+'nın yanında ekranı kavisli olan tek model olacak. Ayrıca, yenileme hızı küçük vir artışla 144Hz'e çıkabilir ancak bu henüz kesin bir bilgi değil.

Samsung Galaxy S21 sızıntıları devam ediyor!

Galaxy S21 Ultra, arkada 108MP ana kamera ve 40MP selfie kamerası barındıracak. Çözünürlükler S20 Ultra ile aynı, ancak başka yükseltmeler de olabilir. Kalan modüller hakkında henüz bir detay bulunmamakla birlikte, renderlar, Ultra'nın bu sefer arkasına biri periskop lensli dört kamera alacağını gösteriyor. 

Telefon mevcut modelde olduğu gibi 5.000 mAh batarya ile donatılacak. Şarj etme işlemine bir yükseltme yapılması olasılığı düşük ancak bunun dışında 65W şarj olma olasılığı var. Telefon, Android 11 tabanlı One UI 3.0 ile piyasaya çıkacağı için yazılım da oldukça tanıdık olacak.

Ocak ayı için belirlenen Unpacked etkinliğiyle yeni Galaxy S21 serisinin Mart yerine Şubat ayında satışa çıkması bekleniyor.