Mobil

Samsung Galaxy S22 Ultra için heyecan verici iddia

Samsung'un önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tanıtacağı yeni S serisi modeli için önemli bir iddia ortaya atıldı.

Samsung Galaxy S22 Ultra için heyecan verici iddia

Samsung'un bu sene için yeni bir Note serisi modeli tanıtmaması S Pen hayranlarını fazlasıyla üzmüştü. Bununla birlikte Galaxy S22 Ultra için ortaya atılan bir iddia tüm bu hayal kırıklıklarını geride bırakabilir.

Dünyanın en önemli teknoloji markalarından biri olan Samsung, akıllı telefon sektöründe de yıllardır sürdürdüğü seri modelleri sayesinde önemli bir ağırlığa sahip. Bununla birlikte Güney Koreli teknoloji devinin bu yıl için Galaxy Note serisi için yeni bir model tanıtmaması, Galaxy Note ile özdeşleşmiş olan S Pen hayranlarını fazlasıyla üzdü. Ancak teknoloji dünyasında konuşulan dedikodulara göre, Samsung'un bu hamlesinin arkasında yatan neden farklı.

Samsung Galaxy S22 Ultra için heyecan verici iddia

Söylentilere göre yakın zamanda tanıtılacak olan Galaxy S serisinin yeni amiral gemisi Galaxy S22 Ultra'da S Pen'de bulunacak. Aklınıza, zaten daha önceki modeller olan Galaxy S21 Ultra ve Galaxy Z Fold 3'de de S Pen desteği bulunuyordu bu neden yeni olsun ki sorusu gelebilir ancak söz konusu modellerde sadece S Pen desteği mevcutken bu telefonlarda kalem için ayrı bir yuva bulunmuyordu. Bununla birlikte S22 Ultra'da tıpkı Note serisi modellerinde olduğu gibi kalem için ayrı bir yuva bulunacağı iddia ediliyor.

Bugüne kadar sızdırılan bilgilere göre Galaxy S22'nin 6.06 inçlik Galaxy S22+'ın 6.7 inçlik Galaxy S22 Ultra'nın ise 6.8 inçlik bir ekrana sahip olacağı biliniyor. Tabi yine de bu sızıntıların ne derece doğru olduğunu anlamak için, şirketin yeni modelleri tanıtacağı Ocak ayını beklemek daha doğru olacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.