Samsung Galaxy S23 serisinin fiyatları hakkında önemli bilgiler var

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S23 serisine ilişkin çalışmalarında artık sona gelirken, bu telefonların fiyatları da yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Samsung Galaxy S23 serisinin fiyatları hakkında önemli bilgiler var

Akıllı telefon dünyası oldukça önemli bir döneme giriş yaptı. Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan Samsung’un yeni amiral gemisi serisini tanıtacağı Şubat ayı oldukça yaklaşırken, şirkette bu cihazlar üzerindeki çalışmalarında artık sona geldi. Tabi sürecin sonuna yaklaşılması, akıllı telefonlara ait sızıntıların da artmasını sağladı.

Samsung’a yakınlığıyla bilinen SamMobile tarafından haberleştirilen son iddialara göre Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy S23 serisinin fiyatlarında herhangi bir değişikliğe gitmeyecek.

Samsung Galaxy S23 serisinin fiyatları hakkında önemli bilgiler var

Yani bu telefonlar Galaxy S22 serisinin fiyatlarıyla aynı şekilde satışa sunulacak. Eğer bu iddia doğruysa, Galaxy S23’ün fiyatını 799 dolar olarak, Galaxy S23 Plus’ın fiyatını 999 dolar olarak ve Galaxy S23 Ultra’nın fiyatını ise 1199 dolar olarak göreceğiz demektir.

Öte yandan Samsung’un planlarını Apple’a göre yaptığı da iddialar arasında yer alıyor. Bugüne kadar gelen sızıntılarda, Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 15 serisinde zamlı tarife uygulayacağı konuşuluyor. Eğer bu iddialar doğru çıkar ve gerçekten Apple iPhone 15 fiyatlarını iPhone 14 serisine göre yukarı çekerse, Eylül ayından sonra Galaxy S23 serisi modellerin fiyatlarının da yükseldiğini görebiliriz. Tabi bunların hepsi şimdilik birer iddiadan ibaret. Gerçekleri öğrenmek içinse çok fazla beklememize gerek yok çünkü Samsung bu yeni modellerini Şubat ayı içerisinde tanıtacak.