Samsung, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 için müjdeli haberi verdi!

Güney Koreli teknoloji devi yakında yeni katlanabilir telefonları Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 cihazlarını sunacak. İşte tüm detaylar.

Samsung, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 için müjdeli haberi verdi!

Samsung, merakla beklenen 10 Ağustos'ta düzenlenecek Galaxy Unpacked 2022 etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu etkinlik sırasında şirket, en yeni nesil katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4'ü tanıtacak. Lansmandan önce şirket şimdi ön rezervasyonlara başlamış durumda.

Samsung, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 için müjdeli haberi verdi!

samsung

Şu an itibariyle Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 için ön rezervasyon siparişlerini almaya başladı. Ön rezervasyonlar erkenden satın alan müşterilerin ek avantajlara erişmesini sağlayabilir. Şirket bu kapsamda popüler katlanabilir cihazları için kampanya sunacak. Her iki modeli de sadece 1,999 INR (kabaca 25 ABD Doları) fiyatla rezerve etmeniz mümkün olacak. 

Hindistan pazarı için fiyatlandırma henüz resmi olarak açıklanmasa da şirket, Galaxy Z Flip 4'ü temel varyantı için 1.080 Euro (kabaca 1.108 ABD Doları) civarında fiyat sunabilir. Ne yazık ki Galaxy Z Fold 4 modelinin fiyatlandırması şu an için hala bilinmiyor. Akıllı telefonlardan bahsedecek olursak, Galaxy Z Flip 4, 6.7 inç AMOLED 120Hz birincil ekrana ve 1.9 inç AMOLED ikincil ekrana sahip olacak. Galaxy Z Fold 4, 7.6 inç AMOLED 120Hz ana ekrana ve 6.2 inç harici ekrana sahip olacak. Her iki modelin de Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işletim sistemine sahip olması bekleniyor ve muhtemelen 12 GB'a kadar RAM ve 512 GB dahili depolamaya sahip olacak.