Mobil

Samsung uygun fiyatlı katlanabilir bir telefon üzerinde çalışıyor!

Samsung'un uygun fiyatlı katlanabilir bir telefon üzerinde çalıştığı bildirildi.


Phonearena Samsung'un uygun fiyatlı katlanabilir bir telefon üzerinde çalıştığını duyurdu. Ancak bu iddianın saygın bir kaynaktan geliyor gibi görünmediğini de belirtti.

Samsung uygun fiyatlı katlanabilir bir telefon üzerinde çalışıyor!

Dışarıdaki tüm katlanabilir telefonların ortak bir yanı var; o da aşırı fiyatlara sahip olmaları. Bu, yıllarca süren araştırma ve geliştirme ve yeni bileşenlerin kullanımına bağlanabilir. Görünüşe göre Samsung'un bu fikri ticarileştirmesi neredeyse on yıl sürdü, çift ekranlı Microsoft Surface'ın yapımı ise yaklaşık beş yıl sürdü.

Görünüşe göre bu telefonları yapmanın maliyeti o kadar yüksek ki; Huawei , Mate X'lerde 60 milyon ila 70 milyon dolar arasında kaybetti. İyi haber şu ki; bu satıcılar teknolojik atılımlar yaptıkça ve üretimi artırdıkça, fiyatların düşmesi muhtemelen.

Örneğin SamMobile, şirketin uygun fiyatlı katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını iddia ediyor. Görünüşe göre SM-F415 model numarasını taşıyor ve şu an için 64GB ve 128GB depolama seçenekleriyle geleceği ve mavi, yeşil ve siyah renklerde satışa sunulması dışında pek bilinmiyor.

Samsung'un 2021'de Galaxy Z Fold 2'nin sadeleştirilmiş bir versiyonunu piyasaya süreceği ve 900 dolara mal olacağı bildiriliyor . Bu, onu Fold 2'den çok daha uygun maliyetli hale getirse de, çoğu tüketici için hala ulaşılamayacak olacak.

Samsung gerçekten de bütçeye uygun katlanabilir bir telefon piyasaya sürmeyi planlıyorsa, mütevazı temel özelliklere, orta seviye bir kameraya ve küçük bir kapak ekranına sahip olmasını gerekecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.