Mobil

Samsung'dan OLED ekranlar için büyük yatırım

OLED ekran üretiminde dünyanın bir numarası olan Samsung, yenilikçi gelişmeler sağlayan Novaled firmasını satın alarak önemli bir hamle gerçekleştirdi.

Samsung'dan OLED ekranlar için büyük yatırım

Dünyanın bir numaralı OLED ekran üreticisi Samsung, kendi bünyesinde sağladığı çalışmaların yanı sıra yine bu yönde çalışmalar yürüten şirketleri de bünyesine katarak ekran üretimi noktasında gelişmeler sürdürmeye devam ediyor. Samsung, OLED ekran üretiminde sağladığı yenilikçi gelişmeler sağlayan Almanya merkezli Novaled şirketini bünyesine katarak önemli bir satın alım işlemi gerçekleştirdi.

1376062764_homeimage3.jpg

Samsung, dünyanın önde gelen yenilikçi şirketlerinden birisi olarak gösterilen Novaled’i satın alırken, ödenen para miktarı da 260 milyon Euro olarak kayıtlara geçti. Novaled’in özellikle OLED ekranların daha uzun ömürlü olmasını sağlayan teknolojiler geliştirdiği bildirilirken, satın alım işleminin her geçen gün daha büyüyen OLED pazarında Samsung’un elini güçlendireceği öngörülüyor. 

Yorumlar
Misafir
samsung igi de aga lg ips ekran ile 6 milyon pikseli aşti hala ne ile ugrasir
Cevapla
Misafir
Samsung müslüman mi :D
Cevapla
Misafir
yoruma bak arkadas
Cevapla
Misafir
hiii yalana bak samsung müslüman bir firma bi kere samsung böyle bir firma asla satin almaz!
Cevapla
Misafir
para var huzur var arkadas
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.