Mobil

Samsung'tan Galaxy Android ICS güncellemesi sürprizi!

Samsung hangi Galaxy cihazlarına Android ICS güncellemesi yaptı?


Samsung, geçtiğimiz ay bazı tabletlere Android Ice Cream Sandwich güncellemesi yapacağı sözünü vermişti. Samsung verdiği sözü tuttu ve Galaxy Tab serisi için Android 4.0 güncellemelerini dağıtmaya başladı.  Samsung güncellemelerine 10.1 inçlik GT-P7510 modelleri ile başlayan Samsung, güncellemeleri yavaş yavaş serinin bütün modellerinde uygulayacak.

Samsung'un güncelleme planları hakkındaki detayları henüz gizli tuttuğu için Galaxy Tab 7.7, Galaxy Tab Plus 7 ve Galaxy Tab 8.9 gibi kablosuz ağ ve 3G destekli küçük tabletlerin güncellemesine ne zaman sıra geleceği henüz bilinmiyor. Ancak süresi belli olmasa da bu modellerin çok yakında kesin olarak güncelleneceği biliniyor.

1344254575_samsung-galaxy-tab-10-1-1.jpg

HTC'nin Desire HD'de yaptığı hataya düşmemek için Samsung, güncelleme planlarını açıklamayarak temkinli davranıyor olabilir. HTC, Android 4.0'ın kapladığı dosya alanının eski sürümlere göre daha büyük olması nedeniyle güncellemeyi geri çekmek zorunda kalmıştı.

Güncelleme KIES uygulaması ya da OTA güncellemesi üzerinden kullanıcılara erişecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.