Mobil

Sony, yeni Xperia oyun ürünü için tarih verdi!

Sony yeni oyun ürünü için tarih verdi. Japon oyun devi Xperia markalı yeni bir oyun ürününü piyasaya sürmeyi planlıyor.

Sony, yeni Xperia oyun ürünü için tarih verdi!

Sony kısa süre önce Xperia 5 IV kompakt amiral gemisi akıllı telefonunu duyurmuştu. Oyuncuları sevindiren bir duyuru daha yapan şirket yeni oyu ürünü için tarih verdi. Şimdi, markanın yakında yeni bir ürün daha piyasaya sürmeyi planladığı görülüyor. Bu cihaz oyunla ilgili bir ürün olacak.

Haber, Japon teknoloji devinin resmi duyurusundan geliyor. Marka, 12 Eylül 2022'de Xperia markalı yeni bir oyun ürününü piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu lansman etkinliği, Japonya Saati ile 13:00'da Sony Xperia YouTube'da canlı olarak yayınlanacak. Ne yazık ki marka lansman tarihini paylaşmış olsa da, ürünün kendisi hakkında henüz bir şey açıklamadı ve oyun cihazıyla ilgili daha ince detaylar da bilinmiyor.

Sony, yeni Xperia oyun ürünü için tarih verdi!

Şu an itibariyle şirket, sosyal medya platformunda #BornToGame gibi bu ürünle ilgili yalnızca bazı küçük ipuçları sundu. Sony ayrıca Twitter'da "Profesyonel oyuncular ve yayıncılar için özel olarak geliştirilen Oyunun Keyfini Çıkarmak İçin Doğdu" ifadesini taşıyan kısa bir tanıtım videosu paylaştı. Ayrıca şunu da ekledi: “Oyun için mi doğdunuz? Sony Xperia için oyuncu deneyimlerinde bir evrime tanık olun”.

Yorumlar
İphone
Ne kadar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.