Mobil

Steam Sohbet mobil için indirilebilir durumda!

Steam Sohbeti uygulaması iOS ve Android platformlarına geldi.

Steam Sohbet mobil için indirilebilir durumda!

Modern bir Steam sohbeti tecrübesi sağlayan yeni Steam Sohbeti uygulaması iOS ve Android platformlarına geldi. Bu uygulamada Steam istemcisi masaüstü sohbetinde yer alan birçok önemli özellik yer almaktadır.

Steam Sohbet mobil için indirilebilir durumda!

Bunlardan bazıları: Arkadaş Listesi - Kimlerin oyunda veya çevrimiçi olduğunu görün. Oyun oynama fırsatını kaçırmayın.

Zengin Sohbet - Sohbetleriniz yüksek doğruluğa sahip bağlantılarla, videolarla, tweet'lerle, GIF'lerle, Giphy'yle, Steam ifadeleriyle ve çok daha fazlasıyla daha da iyi bir hâl alacak.

Steam Sohbet mobil için indirilebilir durumda! - Resim : 1

Davet Bağlantıları - Bağlantı kullanarak Steam'de yeni arkadaşlar ekleyin. SMS veya e-posta olarak gönderebileceğiniz bir davet bağlantısı oluşturun.

Özelleştirilebilir Bildirimler - Mobil bildirimler sayesinde artık hiçbir mesajı veya oyun davetini kaçırmayacaksınız. Her arkadaşınıza, grup sohbetinize ve sohbet kanalınıza özel bildirim ayarı yapabilirsiniz.

Grup Sohbetleri - Herkesin birbirinden haberdar olma yeri. Gruplar sayesinde topluluklarınızla iletişim hâlinde kalabilir ve en iyi arkadaşlarınızla bir oyun gecesi organize edebilirsiniz. 

Aşağıdaki bağlantılardan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 
Apple App Store
Google Play

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.