Mobil

Türk Telekom tüm mobil abonelerine ücretsiz internet sunacak

Türk Telekom abonelerine bayram dolayısıyla ücretsiz internet sunmaya hazırlanıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.


Artık Kurban bayramına sayılı günler kaldı. Bu bağlamda abonelerinin bayramda internet sıkıntısı çekmesini istemeyen Türk Telekom yeni bir kampanya başlatma kararı aldı. 

Türk Telekom'dan konu ile ilgili yapılan açıklamada Bayram haftasında online işlemler üzerinden Sil Süpür'e giren herkese hediye GB vereceğini duyurdu.

Dilerseniz Türk Telekom tarafından yapılan resmi açıklamaya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türk Telekom tüm mobil abonelerine ücretsiz internet sunacak

‘Merkeze değil herkese’ hizmet anlayışıyla kesintisiz iletişim sağlayan Türk Telekom, bayram günlerinde yoğunlaşan internet ihtiyacını karşılamak amacıyla bir kampanya başlatıyor. Bayram haftasında Online İşlemler uygulaması üzerinden ‘Sil Süpür’e katılan tüm Türk Telekomlular, hediye GB kazanıyor.

Türk Telekom, insan odaklı yaklaşımıyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözüm ve fırsatlar sunmaya devam ediyor. ‘Online İşlemler’ uygulamasına giriş yaparak Sil Süpür’e katılan bireysel faturalı mobil kullanıcılara, tarife ve paketlerine ek olarak bayrama özel GB hediye ediliyor.

Sil Süpür’e katılan kazanacak

Türk Telekom, bu yıl bayramların kontrollü sosyal hayat kurallarına uygun olarak kutlanmasıyla müşterilerinin artan internet ihtiyaçlarını karşılayarak yanında olmayı hedefliyor. Bu doğrultuda; 29 ve 31 Temmuz günlerinden itibaren bir hafta süre boyunca tüm müşterilerine Sil Süpür’den hediye GB sunuyor. Ayrıca, Sil Süpür’e katılan tüm Türk Telekomlular çeşit çeşit mobil internet hediyeleri kazanıyor.

Sil Süpür’de hediyeler her hafta çarşamba ve cuma günleri güncelleniyor. Bireysel Faturalı Türk Telekom müşterileri, hatlarına özel belirlenen şanslı günden itibaren bir hafta boyunca Sil Süpür’e katılarak hediyelerine kavuşuyor.

Yorumlar
kaya
bu yorumları yazanlar art niyetli 10 yıldan fazla oldu tek sorunum yok her konuda ne söylenıyorsa gönderiliyor yalan yorumlar
Cevapla
T.telekom
Faturalı Telekom müşterisiyim,her hafta 2,3,5 GB hediye İnternet geliyor ve kullanıyorum, yorumlar çok şaşırtıcı.
Cevapla
Adem
Hep günlük biktim artik turktelekom silsüpür boş
Cevapla
Sen bilirsin
Bana gece 30 gb geldi yalancılar VODEFONEDEN 30 GB GELDİ
Cevapla
Dila
Sil süpürden günlük 2 GB İnternet kazandınız kullanamadan bitti . Vodafone bir ay sınırsız İnternet hediye kazandınız. Şimdi bayram hediyesi verecekmiş ne acaba 24 saatlik wp mi onda da sesli ve görüntülü arama yapılmıyor. Açıkcası boşsun tt.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.